TeamViewer Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

TeamViewer birbirinden uzaktaki iki farklı bilgisayarı internetten birbirine bağlamanın ve birinden ötekini yönetmenin en iyi yoludur!

Sponsorlu Bağlantılar

Bu programın asıl görevi uzak masaüstü bağlantıları kurmak, iki bilgisayar arasında yada bir bilgisayarla bir sunucu arasında dosya transferi gerçekleştirmek ve VPN bağlantıları kurmaktır.

Üstelik bunları başarmak için hiçbir teknik bilgiye ihtiyacınız olmayacak. TeamViewer kullanıcı dostu arayüzüyle sizlere tek tıklamayla tüm saydığım bu işlemleri yapma imkanı sunuyor. Tek ihtiyacınız olan şey internet bağlantısıdır.

Uzaktan bağlandığınız diğer bilgisayar üzerinde her türlü işlemi yapabilirsiniz. Tıpkı gerçekten o bilgisayarı  kullanıyormuş gibi düşünün.

TeamViewer ile bir müşterinize yada bir arkadaşa bilgisayarda yapamadığı herhangi bir şey ile ilgili uzaktan yardım edebilirsiniz. Programın arayüzü son derece modern ve şık olup aynı zamanda sadeliği ön plana çıkarmış.

TeamViewer kendi alanında dünyanın en iyisi, en hızlısı, en gelişmişi ve zaten en çok tercih edilenidir. Yaklaşık 100 milyon kişi uzak masaüstü bağlantıları için TeamViewer programını tercih etmektedir.

TeamViewer ile yapacağınız şeyler sizin yaratıcılığınıza ve hayal gücünüze bağlıdır. Mesela evdeki bilgisayardan ofisteki bilgisayara bağlanarak dosya gönderebilir yada bilgisayarı uzaktan yönetebilirsiniz.

TeamViewer programını kurduğunuz zaman sizin bilgisayarınıza özel sabit bir ID numarası verir. Uzaktaki arkadaşın bilgisayarına bağlanmak istediğiniz zaman ise yeni bir otomatik şifre oluşturur. Siz bu şifreyi arkadaşınıza gönderirsiniz ve o da bu şifreyi girerek bilgisayarınıza bağlanabilir. Gördüğünüz gibi bu işlemler o kadar basit ki, hemen herkes rahatlıkla yapabilir.

TeamViewer programı bireysel kullanıcılar için tamamen bedavadır. Programın dilinin Türkçe olması da ayrı bir güzelliği. Mutlaka her bilgisayarda olması gereken programlardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

Teamviewer yazılımının öne çıkan özellikleri ve sunduğu avantajları kısaca maddeler halinde sıralayacak olursak;

  • Uzaktan bakım, toplantılar, sunumlar, uzak bilgisayar ve sunuculara erişim, destek, yönetim, satış, ekip çalışması, ev ofis ve eğitim ihtiyaçalarını gerçek zamanlı karşılama gibi tüm farklı senaryolar için tek bir çözüm.
  • Çapraz platform bağlantıları desteği sayesinde Windows, Mac, Linux, iPhone/iPad ve Android işletim sistemlerinin tümünde kullanılabilir.
  • Güvenlik duvarları ve proxy ayarları olsa bile bunlara takılmadan ve ek bir konfigürasyona gerek olmadan çalışır.
  • Uzak bilgisayar üzerinde oynatılan müzikleri, videoları ve sistem seslerini anlık olarak görüp duyabilmenize olanak tanır.
  • Uzak masaüstü aracılığıyla yapılan toplantıların sesli ve videolu kayıtlarını yapabilme. Aynı zamanda entegre dönüştürücü sayesinde AVI formatına dönüştürebilme.
  • Bilgisayarlar ve kişi listenizde bulunan herhangi biriyle tek bir tıklamayla bağlantı kurabilme olanağı, bir başka değişle bağlantı kişilerinizin hızlı yönetimi.
  • Listenizde bulunan kullanıcılar veya kişilerden anlık olarak kimlerin çevrimiçi olduğunu kontrol etme şansı.
  • Listenizde bulunan kullanılarla anlık ileti fonksiyonu sayesinde grup sohbeti yapma ve çevrimdışı mesajlaşma.

TeamViewer’ın yukarıda bir kısmı sunulan daha pek çok özelliği mevcut ve tüm bu özellikleri kişisel kullanımlar için yani ticari olmayan amaçlar için tamamen ücretsiz sunması gerçekten takdir edilmesi gereken bir karar.

TeamViewer’ı herkese tavsiye ediyorum ve kesinlikle en azından bir kere denemelerini şiddetle öneriyorum…

TeamViewer Türkçe Son Sürüm İndir

Boyut: 10.54 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir