Gezginler İndir Ücretsiz Türkçe > Eğitim Ev Hobi > On parmak klavye programı türkçe indir, 10 parmak yazmayı öğreten program ücretsiz son sürüm

On parmak klavye programı türkçe indir, 10 parmak yazmayı öğreten program ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

On Parmak Klavye Proğramı: 10 Parmak Yazma Programıdır.

10 PARMAK ÖĞRENME PROGRAMI
Bilgisayar kullananlar için klavyeyi hızlı kullanmak önemlidir. Hızlı kullanmak için ise on parmak bilmek yeterli olur. On parmak kullanmayı anlatan ve öğreten güzel bir program. Bu program ile on parmak yazmayı öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1) Program yeniden başlatılmadan klavye düzeni değişebiliyor. 2) Yazdığımı maskeleme özelliği ile kitaptan takip ederek ekrana bakmadan yazıyormuş hissi veriyor. 2) Hataları engelleme seçeneği programın en güzel özelliği. Yanlış bir tuşa bastığınızda doğru tuşa basana kadar dizgiye izin vermiyor. Böylece metnin geri kalan kısmı bir karakter kayarak hatalı akmıyor.

indir.png (426×83)

Alternatif indirme linki:

indir.png (426×83)

İndireceğiniz programın antivirüs testi sonuçlarına bakmak isterseniz, buradan bakabilirsiniz. Böylece yüklerken içiniz rahat olur.

10 Parmak Q Klavye – Giriş

10 Parmak Klavye Eğitimi-Q Klavye

10 Parmak Klavye Eğitimi-Renkler

typingme.com on parmak klavye programı 

On Parmak Klavye Eğitim Programı

10 Parmak Klavye Öğrenim Programı Türkçe İndir

Bu program size bazı harfler ve heceler vererek istenilen zaman içinde bu harfleri klavyeden yazmanızı isteyecek. Böylece uygulamalı bir şekilde yavaş yavaş yazma hızınızı artırarak size 10 parmak yazmayı öğretecek. Eğer verilen zamanda yazarsanız bir sonraki seviyeye atlıyorsunuz ve daha gelişmiş ve sizden daha hızlı olmanızı bekleyen uygulamalara geçiyorsunuz. Oldukça akıllı bir teknikle hızlı on parmak yazmayı öğreneceksiniz.

Resmi büyütmek için tıklayın.

10 Parmak Klavye Öğrenim Programı Türkçe

Alternatif indirme linki:

10 Parmak Klavye Öğrenim Programı Türkçe