Facebook Pro Bilgisayar Masaüstü İçin İndir Ücretsiz Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Pro, facebook hesabınızı masaüstü bir uygulama ile yönetebilmeniz için geliştirilmiştir. Facebook Pro ile bir internet tarayıcısına ihtiyaç duymadan direk olarak facebook hesabınıza sadece bir tık ile ulaşabilirsiniz.

2011-12-01-02-700x482.png (700×482)

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook Pro uygulaması kurulum gerektirmez bu sayede mobil aygıtlarla birlikte sürekli olarak yanınız da taşıyabilirsiniz. Uygulamayı çalıştırarak facebook hesabınıza erişmek için gerekli olan tek şey bir internet bağlantısıdır.
Not: İndireceğiniz dosya tertemizdir. İsterseniz antivirüs raporuna buradan göz atabilirsiniz.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :4,7 MB
  • Versiyon :1.2.3.0
  • Dil :İngilizce

15 Yorum

    1. Programın güncel versiyon çıkmış. Programın son sürümünün linkiyle sayfayı güncelledim. Umarım şimdi sorun yaşamazsın.

    1. hayır, internet olmadan facebooka giremezsin. bu program sadece daha hızlı facebooka bağlanmak ve facebook hesabındaki gelişmelerden anında haberdar olabilmek için kolaylıklar sunuyor.

    1. öncelikle program açıklamasının bittiği yerdeki yeşil renkli butona tıklıyorsun. sonra indirme sayfası açılacak ve biraz bekledikten sonra program otomatik olarak indirilecek. linki kontrol ettim hiçbir sorun yok. sağlam şekilde çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir