Gezginler İndir Ücretsiz Türkçe > Araçlar > Arama - Sınıflandırma > eXtreme Movie Manager 2018 İndir Film arşivi programı, film koleksiyonu yapma programı son sürüm

eXtreme Movie Manager 2018 İndir Film arşivi programı, film koleksiyonu yapma programı

Sponsorlu Bağlantılar

eXtreme Movie Manager hem fiziksel CD/DVD olarak hem de bilgisayarda dijital olarak çok sayıda film veya TV dizisine sahip olan kullanıcılar için güçlü bir film arşivi oluşturma ve yönetme programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın kurulumu kolaydır ve hiçbir reklam içermez.

Programın içerisinde hazır film ve dizi listeleri bulunur ama bunlar örnek amaçlıdır. Siz kendi film veritabanınızı oluşturabilir ve kendi filmlerinizi, dizilerinizi ve oyuncuları ekleyebilirsiniz. Ekleme işlemi manuel olarak da yapılabilir, bir dosyadan, bir DVD’den yada UPC kodu ile tarayarak da yapılabilir.

Film koleksiyonundaki her filme bir reyting puanı verebilir ve istediğiniz kadar detaylı bilgi ekleyebilirsiniz. Ayrıca favori oyuncuların bilgilerini de veritabanına eklemek mümkün.

Programın bu deneme sürümü sadece 50 film eklemeye izin veriyor. Eğer film arşivindeki tüm filmler ve diziler sabit diskte tutuluyorsa, bunları programın içinden direk olarak tek tıkla açıp izleyebilirsiniz. eXtreme Movie Manager programı bulut depolama sistemlerine veya akıllı telefon uygulamalarına da bağlanabilir. Böylece gittiğiniz her yere film koleksiyonunuzu götürebilir ve her cihazdan giriş yapıp yönetebilirsiniz.

eXtreme Movie Manager programını kullanmak gerçekten kolaydır. Herkes rahatlıkla kullanabilir. Piyasada çok sayıda arşiv yönetme ve koleksiyonları organize etme programı mevcut, ama eXtreme Movie Manager gibi kaliteli, sağlam ve kullanımı kolay olanları bulmak zordur.

eXtreme Movie Manager İndir

Alternatif indirme linki

Lisans: Demo

Boyut: 72 MB


Gezginler İndir Ücretsiz Türkçe > Araçlar > Arama - Sınıflandırma > eXtreme Movie Manager 2018 İndir Film arşivi programı, film koleksiyonu yapma programı son sürüm