Anti-Twin Türkçe İndir Çift dosya bulucu, kopya dosyaları temizler

Sponsorlu Bağlantılar

Anti-Twin ile eğer bilgisayarda birbirinin tamamen aynısı olan kopya dosyalar varsa hepsini arayıp bulabilir ve silebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Klasik bir çift dosya tespit etme yazılımı olan Anti-Twin’in hem ücretsiz olması, hem Türkçe dil desteği sunması, hem de kullanımının basit ve ziyadesiyle kolay olması, bu faydalı aracı rakiplerinden bir adım öne geçiriyor.

Bazı dosyaları tekrar indirmek istediğinizde bilgisayar sizi uyarmaz ve otomatik olarak dosya adının sonuna (2) ekleyerek tekrardan indirir. Eğer çok fazla müzik dinliyorsanız bir müddet sonra aynı mp3 dosyalarından iki yada daha çok kopyası olduğunu fark edebilirsiniz. Zira netten video indirip izleyenler veya döküman indirip çalışanlarda bile birbirinin aynısı olan kopya dosyaları indirme olayı çok sık görülür. Bu gereksiz dosyalar hem boşuna yer işgal eder hem de bilgisayarı daha karışık hale getirir.

Anti-Twin programı herhangi bir klasörü seçip içindeki tüm çift dosyaları bulur ve temizler. Eğer isterseniz iki klasörü dosya ismine, içeriğe veya fotoğraflarda piksele göre karşılaştırıp her iki klasörde de bulunan çift dosyaları tespit edebilirsiniz. Bunun için ilk klasörü seçin ve ardından “2.klasör” seçeneğine de tıklayın.

Program kurulumsuzdur (portable). Arayüzü sade ve temiz olduğu için kullanmak çok kolaydır.

Anti-Twin Türkçe İndir

Boyut: 890 kb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir