Sponsorlu Bağlantılar

yandex-browser-turkce-son-surum-indir Yandex Browser 2017 Türkçe İndir Ücretsiz Son Sürüm

Yandex browser, Yandex tarafından Chromium açık kaynak kod projesi kullanılarak yazılmış ücretsiz bir web tarayıcısıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
İndirilen dosyaları Kaspersky antivirüs kullanarak denetleyen Yandex browser, internet Explorer gibi eklenti konusunda sağlam, Hız açısından ise Chrome’ a yaklaşan bir internet tarayıcısı olarak değerlendirilebilir.
Daha önce Opera’ da gördüğümüz turbo özelliği Yandex Tarayıcısında da bulunuyor. Google’ ın İnternet Tarayıcısı Chrome gibi adres çubuğunu bir arama motoru olarak kullanabiliyoruz.
Sade bir tasarıma sahip Yandex browser, kullanıcıyı yormayan basit bir yapıya sahip. Üstte yer alan ve Smart Box adını taşıyan adres çubuğu aynı zamanda Yandex’ te hızlı bir şekilde arama yapma imkanı da sunuyor. Arama sırasında çeşitli anahtar kelime tavsiyeleri de otomatik olarak sunuluyor. Yeni bir sekme açmak için + ikonuna tıkladığınızda ise içerisinde sıkça ziyaret ettiğiniz sitelerin bulunduğu bir pencere beliriyor. Bu pencere içerisinde Yandex’ in çeşitli servislerine ait bağlantılar da bulunuyor. Toplam sekiz adet bağlantıyı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.
Varsayılan tarayıcı ayarlarına kurulum sırasında dikkat etmediğiniz sürece, tarayıcınız otomatik olarak değişebiliyor. Ayrıca Google Chrome ya da diğer tarayıcılardan ayarları çekebiliyorsunuz.
indir3 Yandex Browser 2017 Türkçe İndir Ücretsiz Son Sürüm
Alternatif indirme linki:
indir3 Yandex Browser 2017 Türkçe İndir Ücretsiz Son Sürüm
indir3 Yandex Browser 2017 Türkçe İndir Ücretsiz Son Sürüm
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :55 MB
  • Versiyon :1.1
  • Dil :TÜRKÇE

YANDEX BROWSER EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

yandex-browser-11601-2 Yandex Browser 2017 Türkçe İndir Ücretsiz Son Sürüm

yandex-browser-11601-3 Yandex Browser 2017 Türkçe İndir Ücretsiz Son Sürüm

yandex-browser-11601-4 Yandex Browser 2017 Türkçe İndir Ücretsiz Son Sürüm

yandex-browser-11601-5 Yandex Browser 2017 Türkçe İndir Ücretsiz Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar