Sponsorlu Bağlantılar

winrar-18 WinRAR Türkçe Son Sürüm İndir 32-Bit ve 64-Bit

WinRAR 2016 sayesinde sadece birkaç fare tıklaması ile sıkıştırılmış arşiv dosyalarını açabilir veya yeni bir dosyayı sıkıştırarak arşiv haline getirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Akıcı ve etkili bir program olan WinRAR programının sahip olduğu sezgisel ve temiz arayüzü sayesinde, yapmak istediğiniz her görevi başarılı bir şekilde kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hemen herkes bu programı rahatlıkla kullanabilir.

WinRAR 2016 Artıları

Bu program ne istiyorsanız tam olarak onu yapıyor ve gerçekten hızlı çalışıyor. WinRAR ile arşiv dosyalarını tıpkı bir Windows klasörünü açarmış gibi hızlı ve kolay bir şekilde açabiliyorsunuz. Kendi arşiv dosyanızı oluşturmak istediğinizde ise oldukça pratik ve kolay biçimde hemen yapabiliyorsunuz.

WinRAR 2016 Eksileri

Programın deneme sürümünün ücretsiz kullanım süresi 40 gündür. Fakat 40 gün sonra programı satın almanız gerekiyor. Aksi takdirde arşiv dosyalarını yine açabilirsiniz ama açmadan önce açılacak bir “satın al” uyarı penceresini kapatmanız gerekiyor. Aslında bence satın almanıza gerek yok. Bu pencereyi kapatın ve keyfinize bakın. Tabi eğer sürekli arşiv dosyalarıyla işlem yapıyorsanız, tabi ki satın almanızda fayda var.

Sonuç olarak Winrar 2016 uzun yıllardır piyasadaki en iyi dosya sıkıştırma ve arşiv yöneticisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

WinRAR Türkçe Son Sürüm İndir (32-Bit)

WinRAR Türkçe Son Sürüm İndir (32-Bit)

Lisans: Demo

Boyut: 1.8 MB

Dil: Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar