Sponsorlu Bağlantılar

windows-movie-maker-2012-05-700x372 Windows Movie Maker 2017 Türkçe Son Sürüm İndirwindows-movie-maker-80-2546 Windows Movie Maker 2017 Türkçe Son Sürüm İndir

Fotoğraflar ile video oluşturmak çok karmaşık olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün ve Windows Movie Makera bir göz atın.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu kullanımı kolay bir film yapım yazılımıdır,en iyi çekimlerinize ve en sevdiğiniz video kliplere profesyonel bir dokunuş katacak bazı güzel video ve geçiş efektleri içeren tamamen özelleştirilebilir bir multimedya sunumlar oluşturmanıza olanak tanır.

wlmm2 Windows Movie Maker 2017 Türkçe Son Sürüm İndir

Windows Movie Maker, kullanımı gerçekten çok basit: Kullanmak istediğiniz (resim, video dosyaları ve gerçek zamanlı olarak yakalanan videolar da olabilir) ve zaman çizelgesi üzerine sürükleyin. Birçok efekt ekleyin ve her şeyi önizleme penceresinde nasıl göründüğünü kontrol edin. Windows Movie Maker film başlıkları ve krediler eklemenize izin veren özel bir araç bile var.

Iş bittiğinde, Windows Movie Maker, bunu kullanmak istediğiniz yere bağlı olarak, birkaç farklı formatlarda video olarak kaydetmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Movie Maker hayallerinize kavuşmanızı sağlıyor,ve hayalinizde ki görüntü efektlerini video düzeneğini sizin kurmanıza izin veriyor.

Windows Movie Maker ile favori fotoğraflarınızı, video kliplerinizi ve bazı güzel geçiş efektleri ile kolayca video sunumları oluşturmak artık çok daha kolay…

indir3 Windows Movie Maker 2017 Türkçe Son Sürüm İndir

ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ (EĞER ÜSTTEKİ BUTON ÇALIŞMAZSA BUNLARI DENEYİNİZ)

indir3 Windows Movie Maker 2017 Türkçe Son Sürüm İndir

indir3 Windows Movie Maker 2017 Türkçe Son Sürüm İndir

  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :7.0 MB
  • Versiyon :2.6.4037.0
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar