Sponsorlu Bağlantılar

SM2 Windows açılışta çalışan programları değiştirme programı (bilgisayar başlangıçta açılan programları ekleme, silme,ayarlama,kaldırma)

Artık günümüzde programların büyük bir kısmı kurulum sırasında yaptığı ayarlamalarla kendisini Windows açılışında (Windows başlangıçta) çalıştırmak istiyor. Bir bilgisayarın bilgisayar açıldığında onlarca farklı programı açmaya çalıştığını düşünün. Bunun ne kadar pcyi kasacağını, yavaşlatacağını ve hatta diğer sorunlara yol açacağını söylememize gerek yok. Oldukça veremli bir duruma neden olur. Fakat Synei Startup Manager isimli bu ücretsiz ve faydalı programlar istemediğiniz bütün programların başlangıçta çalışmasını engelleyebilir ve listeden çıkarabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Synei Startup Manager programı sizlere bilgisayar başladığında hangi programların çalışacağını tek tek seçme ve tek tek silme imkanı verir. Üstelik birden fazla programı aynı anda listeden kaldırabilir veya ekleyebilirsiniz. Bu sayede reklam yazılımları,  spyware adware yazılımlar ve diğer tehlikeli dosyaların başlangıç da açılmasını önlemiş olursunuz. Bu da doğal olarak hem sisteminizin güvenliğinin artmasına hem de sistemin hızlanmasına yol açar.

Boyut:2.2 MB,

Lisans: Ücretsiz

Üretici Sitesi/Anasayfası: http://www.synei.com

indir3 Windows açılışta çalışan programları değiştirme programı (bilgisayar başlangıçta açılan programları ekleme, silme,ayarlama,kaldırma)

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar