Sponsorlu Bağlantılar

remove-logo-now-41154- Video üzerindeki logo silme/düzenleme programı ücretsiz indir

İnternetten indirdiğiniz videoların üzerinde watermark denilen damga işareti yani logo varsa ve bu logoyu kökten kaldırarak tamamen temizlemek yani silmek istiyorsanız veya logonun yerine kendi logonuzu koyarak değiştirmek/düzenlemek istiyorsanız sizlere Remove Logo Now adlı programı öneriyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Peki neden? Birincisi böyle bir programa para ödemenizi hiç tavsiye etmiyorum çünkü bu ücretsiz araç zaten ihtiyacınızı fazlasıyla karşılıyor. İkincisi boyutunun çok küçük olması, sadece kendi işini yapması ve bilgisayarı kasmamasıdır.

Programı yükledikten sonra çalıştırın ve pencerenin en üst sol köşesindeki “Add Files(s)” butonuna tıklayarak logosunu silmek istediğiniz vidoeyu seçip programa yükleyin. Videonun programa eklendikten sonra gerisi çok kolaydır. Select butonuna tıklayarak video üzerinde logonun bulunduğu alanı fare imleci ile seçin ve ister bu alanı kesip atın, ister yerine bir şeyler yazın yada boya ile boyayın. Options butonuna tıklayarak çıktı video dosyasının kalitesini belirleyebilirsiniz.

Remove Logo Now İndir

Alternatif indirme linki

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 11.3 MB

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar