Sponsorlu Bağlantılar

tutorial2-1 Unlocker Türkçe  Silinmeyen Dosyaları Silme Programı İndir

Unlocker ile artık sisteminizde silinemeyecek program kalmayacak. Silerken hata veren ya sıkıntı çıkaran tüm programı Unlocker ile rahatlıkla silebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bazı programlar kaldırma işlemlerinden sonra kaldırıldığı halde hata mesajları verir ve buda kullanıcıları çok rahatsız eder ama artık öyle bir derdiniz olmayacak çünkü Unlocker bu tarz programları sizin için tamamen temizleyerek sizi bu dertten kurtarıyor.

Program kullanım açısından da oldukça kolay ve kullanışlı bir program üstelik tamamen Türkçe dil desteği de mevcut. Silmek istediğiniz programın üstüne gelince Mouse ile sağ tıklayıp Unlocker programının simgesine tıkladığınızda yapacağınız tüm işlemlerin bir detayı çıkacaktır bu sayede sizde rahatlıkla kaldırmak istediğiniz programı bilgisayarınızdan sonsuza dek rahatlıkla kaldırabiliyorsunuz.

Ücretsiz ve Türkçe Dil desteği bulunan program ile artık sıkıntılı dosyaları tamamen bilgisayarınızdan kaldırabileceksiniz.

Not: Program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Boyut: 111 KB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

indir3-1 Unlocker Türkçe  Silinmeyen Dosyaları Silme Programı İndir

Programı resmi internet sitesinden de indirebilirsiniz. 

UNLOCKER EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:

tutorial1-1 Unlocker Türkçe  Silinmeyen Dosyaları Silme Programı İndirUnlocker-1.9.1-1-1 Unlocker Türkçe  Silinmeyen Dosyaları Silme Programı İndirexample-1 Unlocker Türkçe  Silinmeyen Dosyaları Silme Programı İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar