Sponsorlu Bağlantılar

gimp28 Ücretsiz logo tasarlama türkçe logo yapma programı bedava indir

GIMP (GNU Image Manipulation Program) ücretsiz olarak dağıtılanaçık kaynak kodlu olarak geliştirilen profesyonel resim düzenleme programlarına denk güçlü bir yazılım. Fotoğraflarınızı ve resimleri düzenleyebileceğiniz, imaj kompozisyonları ve imaj yazarlığı yapabileceğiniz bu program başka hiçbir ücretsiz resim editöründe bulamayacağınız birçok seçenek ve özelliğe sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

Açık kodun en önemli yazılımlarından biri olarak nitelendirebileceğimiz GIMP isterseniz basit resim düzenlemeişlemlerinde Paint gibi kolay kullanımı ile iş görürken, profesyonel çalışmalar yapmak isteyenlere de Photoshop ve benzeri programlarla nerdeyse aynı özellik ve seçenekleri sunarak güçlü bir alternatif konumunda. Resim kalitesinde hiçbir kayıp olmadan birçok efekt kullanabildiğiniz ve ayarlamalar yapabildiğiniz bu program hem resim ve fotoğrafla uğraşan amatör bilgisayar kullanıcılarına hemde profesyonel tasarımcılara hitap ediyor.

Yaptığınız çalışmaları veya elinizde bulunan resim dosyalarının formatlarını değiştirebileceğiniz bu program çok fonksiyonlu bir araç olarak bilgisayarınızda bulundurmanız gereken programlardan biri. GIMP modüler yapısı ile çeşitli eklemeler yapabildiğiniz ve birçok ek özellik ve seçenek ekleyebileceğiniz eklenti (plug-in) destekli bir yapıya sahip. Gelişmiş ve kişiselleştirilebilir arayüzü ile en basit işlemden en kompleks imaj uygulamalarına birçok işlemi yapabilecek şekilde geliştirilen yazılım ücretsiz olmasına rağmen profesyonel programlarla boy ölçüşebilir durumda.

Yeni ikon teması, ölçeklendirilebilir fırçalar, yeniden gözden geçirilmiş seçim araçları, renk menüsü, tam ekran düzenleme seçeneği, geliştirilmiş baskı seçenekleri ve kesme aracı, kırmızı göz kaldırma özelliği, perspektif klonlaması, lens bozma ve daha birçok özellik sizleri bekliyor.

Boyut: 87 MB

Sponsorlu Bağlantılar

Lisans: Ücretsiz

indir3 Ücretsiz logo tasarlama türkçe logo yapma programı bedava indir

Alternatif indirme linki:

indir3 Ücretsiz logo tasarlama türkçe logo yapma programı bedava indir

indir3 Ücretsiz logo tasarlama türkçe logo yapma programı bedava indir

Dili İngilizce Olan En İyi Logo Yapma Programları

2. Logomaker (Programsız Logo Yapma – Online Website)

logomaker-screenshot Ücretsiz logo tasarlama türkçe logo yapma programı bedava indir

3. Laughingbird

Laughingbird-The-Logo-Creator-Free-Download Ücretsiz logo tasarlama türkçe logo yapma programı bedava indir

4. Summitsoft Logo Design Studio

summitsoft-logo-design-studop-screenshot Ücretsiz logo tasarlama türkçe logo yapma programı bedava indir

5. LogoYes

logoyes-screenshot Ücretsiz logo tasarlama türkçe logo yapma programı bedava indir

6. Sothink

logo-maker-vs_three Ücretsiz logo tasarlama türkçe logo yapma programı bedava indir

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar