Sponsorlu Bağlantılar

smartpc2sm Smart PC Bilgisayar Temizleme Programı Windows Temizleyici Ücretsiz İndir Bedava

Smart PC ile sisteminizde gereksiz yer işgal eden dosya ve klasörlerden kurtararak sisteminizin daha etkin çalışmasını sağlayabilir, bilgisayarınızdan maksimum performansı alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazılımın sisteminize yaptığı katkıları ise şöyle sıralayabiliriz:

  • Sistem Bakımı-Onarımı

Smart PC Widows Registry’deki hataları tespit eder ve o hataları düzeltir. Ayrıca gereksiz ksayollardan da sizi kurtaracaktır.

  • Temizlik

Zamanla kullanıp bilgisayarınızdan kaldırdığınız çeşitli programlara ait sisteminşzde gereksiz dosyalar, klasörler ve kısayollar kalabilir. Smart PC bunları sizteminizden kolaylıkla tespit ederek siler. Böylece diskinizden fazla yer kazanacaksız.

  • Güvenlik-Kişisel Gizlilik

Yazılımın gizliliği korumaktaki amacı ise siz internette gezinmeyi bıraktıktan sonra internette hiçbir şekilde size ait bilgileri bulundurmamaktır. Geçici internet dosyalarında (Temporary Internet Files), çerezlerde (cookie), sistem kayıtlarında ve index.dat dosyasında beliren gelişmelerin kaydını tutar. İnternetten bilgisayarınıza sızan casus yazılımların size zarar vermesini engeller ve yok eder. Tek kelimeyle artık internette iz bırakmayacaksınız denilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar
  • Optimize

Yazılım sistemden maksimum performansı almanız için sistem hafızasından size yer kazandırmakta. Kullandığınız programları, her türlü çalıştırmak istediğiniz uygulamaları hızlıca çalıştırabileceksiz.

indir3 Smart PC Bilgisayar Temizleme Programı Windows Temizleyici Ücretsiz İndir Bedava

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:2003 Server/WinXP/WinME/Win2000/Win98/WinNT
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar