Sponsorlu Bağlantılar

image-01-700x437 SlenderMod

Sansasyon yaratan korkunç viral Slender’a yeni bir düzenleme yapma yönünde çeşitli girişimler oldu ancak bunlardan pek azı ücretsiz oyun SlenderMod kadar korkunç olabildi.

Sponsorlu Bağlantılar

SlenderMod’un geliştiricileri, ilk amaçlarının orijinal Slender oyununun basit bir modifikasyonunu yapmak olduğunu, fakat SlenderMod bittiğinde orijinal oyunun tamamen yeni bir versiyonunu yaratmış olduklarını söylüyorlar. SlenderMod, Slender’a oldukça çok benziyor ancak mezarlıklar, demiryolları, çocuk parkları, çığlıklar, şiddetli solumalar ve her yönüyle daha korkunç ses efektleriyle korku faktörünü doruğa çıkarıyor.

SlenderMod, Slender ile aynı kuralları içeriyor – uzun boylu ve korkunç ucube Slenderman aniden belirip sizi telepatiyle etkisiz hale getirmeden ve beyninizi dağıtmadan önce, üzerinde “O seni izliyor”, “İmdat!” gibi şeyler yazan 8 ürkütücü sayfayı toplamalısınız. Kontroller oldukça basit:

Hareket: WASD Yön Belirleme: Fare Notları Toplama: Sol Tık Koşma: Shift

SlenderMod’un haritası, Slender’a göre biraz daha geniş gibi görünüyor. Bunun nedeni muhtemelen demiryolları, çocuk parkları ve diğer birkaç bina gibi eklenen yeni senaryolar. Diğer birçok yeni düzenleme için de söylenebileceği gibi, Slender’ı biraz daha korkunç bir oyun haline getirmeyi de beceriyor. Ancak Slender konseptine biraz daha yenilik getiren bir Slender düzenlemesi görmek hoş olurdu.

Sponsorlu Bağlantılar

Slender sizi korkuttuysa, SlenderMod’u daha da korkunç bulacaksınız. Bunun gibi başka oyunlarla da ilgileniyorsanız en iyi Slender düzenlemeleri video incelememize göz atmayı unutmayın.

Artıları

  • Slender’dan biraz daha korkunç
  • Demiryolu, çocuk parkı, binalar, vs. gibi yeni objeler
  • Oynaması kolay
Eksileri

  • Slender konseptine yeterince yenilik getirmiyor

SlenderMod İndir

Boyut: 45.88 MB

Lisans: Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar