Sponsorlu Bağlantılar

Virüs, e-dolandırıcılık ve daha fazlasından korunun

sandboxie-03-700x483 Sandboxie 2017 Türkçe Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

Sandboxie, Windows sisteminize kurduğunuz ya da denediğiniz programların iz bırakmadan silinmesi için üretilmiş bir yazılımdır. Program belirlediğiniz bir klasörü sanal registry ve sanal disk olarak kullanır. Bundan böyle sisteminize kurduğunuz ya da denediğiniz programlar sistemce okunur ama yazılamaz. Yazdığını sansa bile bunu sanal diske yazar. Bu sanal diskin kontrolü sizin elinizde olacağından istediğiniz gibi temizleyebilirsiniz. Böylece hem zarar veremez hem de kontrol sizin elinizde olur.

Kurmak istediğiniz programları SandBoxie ile yarattığınız sanal diske kurmanız, bilgisayarınızın yavaşlamasını önlemek için kullanabileceğiniz oldukça etkili bir yöntemdir. Sanal diske kurduğunuz programları kaldırdığınız zaman sisteminizde iz bırakmadan kaldırılacaklardır. Bu sayede sisteminizde herhangi bir yavaşlama olmayacak ve bilgisayarınızı ilk günkü performansında kullanabileceksiniz. Sandboxie’nin sizin için yarattığı sanal alan zararlı yazılımların bilgisayarınıza ulaşmasını da engeller. Bu alandaki dosya ve mailleriniz güven içinde olacaklar.

Sürekli program deneyen kullanıcılar için çok yararlı olan SandBoxie ile bilgisayarınızı optimize etmeye ihtiyaç duymayacaksınız. Zararlı her türlü yazılımdan sisteminizi uzak tutacak yazılım size pratiklik kazandıracak.

Boyut: 8.2 MB

Sponsorlu Bağlantılar

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sandboxie İndir (Resmi Sitesinden İndir)

Alternatif İndirme Linkleri

Sandboxie Download.Com Sunucusundan İndir

Sandboxie UpToDown.Com Sunucusundan İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar