Sponsorlu Bağlantılar

powerisoxix PowerISO Türkçe Son Sürüm

CD ve DVD resim işleme aracı

Sponsorlu Bağlantılar

PowerISO CD/DVD/BD imaj dosya işlemleri için çok güçlü bir araç olarak önplana çıkan profesyonel bir program. Bu program ile ISO dosyaları yaratabilir, açabilir, düzenleyebilir, başka diskler üzerine yazabilir, sıkıştırabilir, şifreleyebilir, ayırabilir ve dosyalar üzerinde format dönüştürme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızda 8 taneye kadar sanal sürücü oluşturmanıza izin veren PowerISO ile birden çok disk ile işlem yaparken artık hiç zorlanamayacaksınız hatta bu işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Nerdeyse tüm disk imaj dosya formatlarını (ISO, BIN vb.) destekleyen program basit arayüzü ve kolay kullanımı ile her düzeyden kullanıcıya hitap ediyor.

Context menü, kabuk entegrasyonu, sürükle bırak ve clipboard kopyala yapıştır desteği gibi özellikleri de bulunan program ile size lazım olan diskleri bilgisayarınızda imaj olarak saklayabileceksiniz. Türkçe dahil nerdeyse tüm dillere de desteği bulunan bu popüler araç deneme sürümünde 300 MB’lık boyuta kadar işlem yapmanıza izin verse de deneme süresi sınırsız tutulmuş durumda.

Sürekli olarak güncellenen ve geliştirilen bu yazılımın tam sürümü, sanal sürücü ve disk imajlarıyla sürekli içiçe olan bilgisayar kullanıcılar için verilen parayı hakedecek türden bir program.

Sponsorlu Bağlantılar

Dil: Türkçe

Boyut: 2.4 MB

PowerISO 32-bit İndir:

indir3 PowerISO Türkçe Son Sürüm

PowerISO 64-bit İndir:

indir3 PowerISO Türkçe Son Sürüm

PowerISO Alternatif indirme linkleri:

indir3 PowerISO Türkçe Son Sürüm

indir3 PowerISO Türkçe Son Sürüm

PowerISO Ekran Görüntüleri

poweriso-6 PowerISO Türkçe Son Sürüm

poweriso-921-1 PowerISO Türkçe Son Sürüm

poweriso-921-2 PowerISO Türkçe Son Sürüm

poweriso-921-3 PowerISO Türkçe Son Sürüm

poweriso-921-4 PowerISO Türkçe Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar