Sponsorlu Bağlantılar

 

Bilgisayarınızdaki veriler sizin için önemli ise ve hergün yeni veriler giriyorsanız o verilerin her gün yedeklenmesini istersiniz. Her gün verileri yedeklemek dosya sayısı arttıkça zor olmaya başlar ve sıkıcı hale gelir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program sizi bu tür dertlerden kurtarır ve;  İstediğiniz saat ve günlerde seçtiğiniz klasörleri ve/veya dosyaları hedef klasörünüze otomatik yedekler ya da zip formatında sıkıştırarak yedekler.

– SQL server çalışan makinalarda SQL serveri data dosyalarını yedek alabilmek için otomatik stop ve start eder.

– Program Çalışırken olan olayları ve hataları bir log dosyasına yazar ve istenilen maile her yedek alındığında yolllar.

– SysTray da çalışır ve bellekte fazla yer kaplamaz. – İstenildiğinde windows ile beraber başlar ve otomatik olarak çalışır.

Sponsorlu Bağlantılar

– Yedek Alma güvenliği açısından program windowsu kapatmayı engeller. – Yedeklemeden önce hatırlatma özelliği ile kullanıcıyı uyarır ve hatırlatma olduğunda yedeklemeyi istediğiniz kadar erteleyebilir, iptal edebilir veya o an yedek alınabilir.

– “Şimdi Yedekle” butonu ile manuel yedek alınabilir.

– Ayarlar kısmına şifre konulabilir ve diğer kişilerin girişi engelleneblir.

– Programı kapatırken şifre sorma özelliği ile diğer kişilerin programı kapatması engellenebilir. – İngilizce ve Türkçe Dillerini Destekler.

indir3 Power Backup Türkçe Yedekleme Programı  Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar