Sponsorlu Bağlantılar

Bir çok formatı destekleyen güçlü medya oynatıcı

scr_1401695963-668x535 PotPlayer Türkçe Son Sürüm İndir Video İzleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Üçüncü tarafa ait bir çok ücretsiz medya oynatıcı bulunmakta vePotPlayer hem video hem de müzik pleybeki için harika bir alternatif.

Çoğu kişi artık kesintisiz müzik ve video dinlerken, veri bağlantısına sahip olmadığınız ve yerel olarak kaydedilen dosyaların tek seçeneğiniz olduğu durumlar da meydana gelebiliyor. PotPlayer bu anlamda çok çeşitli medya dosya tiplerini açabilen harika bir medya oynatıcı.

Pleybek kalitesi programın kurulmuş olduğu donanıma göre değişiklik gösterir. ancak yapılan testlerde, PotPlayer’in 1.6 GB’lik bir MOV dosyasını, 865 MB’lık bir MKV’yi, ya da 1.4 GB’lık bir AVI’yi açmada zorlanmadığı gözlemlenmiştir.. Dolayısıyla daha küçük dosyalar da sıkıntı yaşamadan açılabiliyor olsa gerek. İşlemci kullanımı dahil dosya bilgisini değiştirebilir ve kapsamlı analizler görüntüleyebilirsiniz.

.ass ve .srt dosyaları için PotPlayer’da Alt yazı desteği mevcut ve alt yazı dosyaları filmin bulunduğu dosyanın içindeyse zaten kendiliğinden açar. PotPlayer’ın seçenek sayısı hayret verici. PotPlayer’ı optimize edip en iyi performansı elde edebilirsiniz ama fabrika ayarları çoğu video için zaten sıkıntısız çalışır durumdadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PotPlayer ses dosyalarını da oynatabilir. Varsayılan görseller buna dahil ve isterseniz internetten daha fazlasını da indirebilirsiniz. Bu program bit oranı, dosya tipi ve kanal sayısı gibi ses dosyası hakkında bir çok bilgiyi verebilmektedir. Diğer medya oynatıcılar gibi, varsayılan ekolayzır ayarları da mevcut ve sorunsuz çalışıyorlar. İyi bir stereonun yerini tutamaz ama ses üzerinde bariz etkisi bulunmakta.

potplayer-09-700x371 PotPlayer Türkçe Son Sürüm İndir Video İzleme Programı

Bu program bir Kore şirketi olan Daum’a ait ancak kuruluş esnasında ve sonrasında tamamen İngilizce dilinde sunuluyor. PotPlayer’ın kusurlarından bir tanesi görev çubuğunda çıkmaması. Sadece bildirim alanında görünüyor, bu nedenle programı kullanabilmek için ya ekranınızda görünür bir bölmede arka planda çalışıyor olarak açık tutmanız gerekiyor ya da bildirimlerden açmanız lazım.

PotPlayer Birinci tarafa ait medya oynatıcılara kıyasen güzel bir alternatif. Sabit yapısının desteklediği çok çeşitli format bulunmakta ve pleybek kalitesi hem video hem de ses için mükemmel nitelikte.

blackbox PotPlayer Türkçe Son Sürüm İndir Video İzleme Programı

Artıları

  • Binlerce dosya tipini destekler
  • Detaylı pleybek bilgisi verir
  • Alt yazıları destekler
  • Ekran görüntüsü alma seçeneği
Eksileri

  • Bildirim alanında bulunur
  • Bazı tercihler kafa karıştırıcı

PotPlayer Türkçe Son Sürüm İndir (32-Bit)

PotPlayer Türkçe Son Sürüm İndir (64-Bit)

Boyut: 18.72 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar