Sponsorlu Bağlantılar

pes-2013-2736-3 PES 2013 Ücretsiz İndir Demo Deneme Sürümü

Konami geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda futbol simülasyonu PES 2013 serisinde oldukça iddialı geliyor. Bu yeni versiyonda Konami oldukça güzel efektler ve sanal zeka ile geliştirdiği PES 2013 sizlere mükemmel bir futbol oyunu keyfi yaşatacak.

Sponsorlu Bağlantılar
Konami’nin PES serisinin bu versiyonunda geliştirdiği yeniliklerin en üst sırasında PES Tam Kontrol bulunuyor. Bu özellik sayesinde oyuncular top ile yaşadıkları etkileşimleri daha gerçekçi hissederek, oyun sırasındaki top kontrollerini daha başarılı bir şekilde sağlayabilecekler. PES 2013 ile gelen bir diğer yenilik Oyuncu Kimliği, bu yenilik sayesinde her oyuncu oyunda kendi kimliğini oluşturabilecek ve oyuncu profili edinebilecek. Oyunda aldığınız galibiyet veya mağlubiyet sizin bu oyuncu kimliğinize yansıyarak müsabakalarda daha keyifli bir şekilde oyun oynamanızı sağlayacak.
pes-2013-11329-7 PES 2013 Ücretsiz İndir Demo Deneme Sürümü
PES serisinin daha önceki versiyonlarında oyun oynarken objeler ve karakterler yalın bir halde bulunuyordu. Konami bu sadeliği daha ileri bir düzeye taşıyarak ProActive Yapay Zeka alanında önemli bir değişim gerçekleştirdi. Bu sayede oyundaki karakterler daha insansı, objeler daha interaktif ve top kontrolleri daha gerçekçi bir hale getirilmiş.
Sitemizde bulunan PES 2013 Demo sürümünde İngiltere, Almanya, Portekiz ve İtalya milli takımlar olarak yer alıyor. Yine demo versiyonda Santos FC, International Fluminense ve Flamengo takımları da kulüp olarak oyuna dahil edilmiş.
 pes-2013-11329-1 PES 2013 Ücretsiz İndir Demo Deneme Sürümü
Oyunun tam sürüm versiyonunda UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupa ve Copa Santander Libertarodes turnuvaları lisanslı olarak bulunmaktadır.
PES 2013 oyununun tam sürümünde Portekiz, Almanya, Fransa, Hollanda, İspanya, İngiltere, İtalya, Japonya ve Türkiye Ligleri
bulunacak. Ancak Türkiye Ligi’nin oyunda yer alacağı kesinleşmedi.
Konami, PES 2013 ‘ün önümüzdeki Sonbahar aylarında piyasaya sürüleceğini duyurdu.
pes-2013-11329-3 PES 2013 Ücretsiz İndir Demo Deneme Sürümü
indir3 PES 2013 Ücretsiz İndir Demo Deneme Sürümü
Alternatif indirme linki:
indir3 PES 2013 Ücretsiz İndir Demo Deneme Sürümü
  • Lisans :Demo
  • Boyut :1 GB
  • Versiyon :2013
  • Dil :İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar