Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz çoklu video görüşmesi istemcisi

oovoo-36-1 ooVoo 2018 Windows 10/8/7/XP/Vista PC İçin

Sponsorlu Bağlantılar

ooVoo, şıklığı işlevsellikle birleştiren zarif ve güçlü bir video konferansı ve IM istemcisi.

Kullanımı kolay

Bazı video konferans uygulamalarından farklı olarak, Oovoo’yu web kameranızla çalıştırmak çok kolay ve bağlantınızın hızına bağlı olarak, 2 megapiksele kadar çok kaliteli kameralarla çalışabiliyor. Sohbetler ve görüntülü sohbetler sırasında sepya, bulanıklaştırma ve morphing gibi video efektleri ekleyebilirsiniz. Bu özelliği, uygulamayı Skype gibi popüler VoIP uygulamalarından ayırıyor.

Göze Çarpan Özellikler

OoVoo ile altı kişiye kadar yüz yüze görüşme yapabilir, bloğunuza veya çevrimiçi profillerinize bir ooVoo bağlantısı ekleyebilir (başkalarının sizi kişilerine ekleyebilmeleri için) ve video mesajları gönderip alabilirsiniz; en iyi yanı da uygulamanın tamamen ücretsiz olması. Ancak bir Oovoo hesabı oluşturmanız gerekli ve kayıt işlemine bakınca bu oldukça kolay.

Fakat ooVoo’nun asıl güzel yanı, kişilerinizi ve onların video görüntülerini aynı anda bir kenar çubuğunda ekranınızın yan tarafına koyabilmeniz. Bu şekilde hepsiyle sohbet edebilir ve hepsini aynı anda görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kurulum

Kurulum işlemini başlattıktan sonra, bir ooVoo kullanıcı adı ve parolası oluşturmanız istenecek. Ayrıca, ooVoo hesabınıza birkaç yeni arkadaş ve kişi eklemeniz istenecek. Ancak ooVoo kullanan birini tanımıyorsanız, kayıt olmalarını umut ederek davet göndermeyi seçebilirsiniz.

OOvoo etkileyici bir görüntülü sohbet uygulaması, yine de birden fazla kullanıcı video konferansı yapmaya çalışırkenki performansını görmek ilginç olurdu.

Artıları

  • Aynı anda 6 video konferans görüşmesi olanağı
  • Çok hoş bir görünüm ve his sunan arayüz
  • Video kişilerinizi kenar çubuğuna yerleştirebilme
  • Mükemmel görüntü kalitesi

Eksileri

  • Çok sayıda video penceresi açıkken RAM’i yoğun kullanıyor

ooVoo İndir

ooVoo Windows 10 ve Windows 8 uygulaması indir 

Boyut: 19,1 MB

Lisans: Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar