Sponsorlu Bağlantılar

Her türlü online tehdide karşı etkin koruma

norton-internet-security-03-700x467 Norton Internet Security Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Norton Internet Security 2012, dünyadaki en popüler güvenlik yazılımı markalarından Symantectarafından yaratılan kapsamlı güvenlik yazılımının en son versiyonu.

Norton Internet Security 2012 ile sisteminiz, ağ bağlantıları ve web gezintileri dahil olmak üzere virüs ve spyware’lere karşı tamamen korunuyor. Program, bilgisayarınıza yetkisiz erişimleri önleyen filtreler ve web üzerinde kimlik hırsızlığını engelleyen özelliklere sahip. Bunun yanında web tarayıcınızı ve e-postanızı diğer online tehditlere – işinizi sürekli mesajlarla kesintiye uğratan tüm rahatsız edici şeylere – karşı koruyor. Norton Internet Security, zararlı bağlantıları tespit eden özel bir Facebook tarama özelliğine bile sahip.

Norton Antivirus 2012 gibi, Norton Internet Security 2011 de yeni Norton Insight Protection‘ı ve Performance Alerts‘ü içeriyor. Bunlardan ilki, Norton kullanıcı topluluğu sayesinde sizi yeni çıkan tehditlere karşı bilgilendirirken, ikincisi de yavaş uygulamalar hakkında verdiği uyarılarla sistem performansınızı en iyi hale getirmenize yardımcı oluyor.

Norton Internet Security 2012’nin arayüzü daha sade ve kullanımı kolay hale gelmesi için biraz değiştirilmiş. Basit tasarımın kötü yanı ise arayüzün en azından ilk bakışta yeterince bilgilendirici olmaması.

Sponsorlu Bağlantılar

Norton Internet Security 2011, sisteminizi online tehditlere karşı tamamen korumak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları sunan mükemmel bir güvenlik programı.

Artıları

  • Tüm temel güvenlik araçlarını içeren tam yazılım paketi
Eksileri

  • Dolandırıcılık koruması web tarayıcınızda bir araç çubuğu olarak kuruluyor
  • Tarayıcınızı açan çok fazla buton
  • Harita işe yaramıyor

Norton Internet Security Türkçe Son Sürüm İndir (32 Bit)

Boyut: 268 MB

Lisans: Demo

Dil: Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar