Sponsorlu Bağlantılar

Nokia telefonunuzu yönetmek için varsayılan yazılım

nokia-suite-02-700x421 Nokia Suite Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia telefonunuz ve bilgisayarınız varsa, Nokia Suite uygulamasına sahip olmadan yapamazsınız. Daha önce Nokia Suite olarak bilinen bu araç koleksiyonu, cihazınızdan daha fazla yararlanabilmeniz içintelefonunuzu windows ile senkronize etmenizi sağlıyor. Nokia Suite bir dosya aktarım çözümünden çok daha fazlası ve mobil deneyiminizi artırmak için gerçekten faydalı bir dolu işleve de sahip.

Telefonunuzu bağlama sürecine rehberlik eden faydalı adım adım sihirbaz sayesinde Nokia Suite uygulamasını kurmak çok kolay. Ana menü, bazı harika özelliklere geçiş yapmanızı sağlayan bir grup parlak, koyu renkli simgeden oluşuyor. Muhtemelen en sık kullanacağınız işlevler hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışan yedekleme ve geri yükleme ile dosya aktarım araçları.

Ancak Nokia Suite uygulamasını diğerlerinden ayıran şey ise ek özellikleri. Örneğin telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki takvimleri senkronize edebilir, telefonunuza uygulamalar yükleyebilir, e-postalarınıza, haritalarınıza, kişilerinize ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz. Hepsi Bluetooth veya USB kablosu üzerinden yapılabiliyor.

Cihazınız yazılımla uyumlu olduğu sürece, Nokia Suite telefonunuzu yönetmek için çok gerekli bir araç.

Sponsorlu Bağlantılar

Artıları

  • Öğretici, iyi sunulmuş bir kullanıcı arayüzü
  • Hızlı veri senkronizasyonu
  • Telefonunuzu geliştirmeniz için sayısız harika araç
  • Fotoğraf ve müzikleri aktarabilme

Eksileri

  • Nokia cihazlarının hepsiyle çalışmıyor

Nokia Suite İndir

Alternatif indirme linki

Boyut: 101 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar