Sponsorlu Bağlantılar

musicnizer-home Musicnizer İndir Müzik arşivi oluşturma ve koleksiyonu yönetme programı

Musicnizer ile kendi müzik arşivinizi yapabilir ve düzenleyebilirsiniz. Musicnizer sizlere kolayca müzik koleksiyonu hazırlama ve yönetme imkanı tanıyor. Sadece bilgisayardaki şarkıları değil, CD/DVD ve diğer medya cihazlarındaki bütün müziklerinizi programa aktarabilir ve anında müzik arşivi oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Musicnizer ile her şarkı için; şarkıcının ismi, albümün ismi, medya formatı ve biçimi, besteleyen kişinin adı, üretildiği tarih, katalog nosu, bölgesi, derecesi, fiyatı, şarkı sözleri, resimleri, bağlantıları,dilini ekleyebilirsiniz.

Eğer arkadaşlarınıza sık sık elinizdeki CD ve DVD diskleri ödünç veriyorsanız, Musicnizer ile bunun kaydını tutarak takip edebilir ve kime hangi CD’yi verdiğinizi kolayca görebilirsiniz.

Musicnizer İndir

Lisans: Demo

Boyut: 15.96 MB

musicnizer-album Musicnizer İndir Müzik arşivi oluşturma ve koleksiyonu yönetme programı musicnizer-report Musicnizer İndir Müzik arşivi oluşturma ve koleksiyonu yönetme programı musicnizer-artist Musicnizer İndir Müzik arşivi oluşturma ve koleksiyonu yönetme programı musicnizer-search Musicnizer İndir Müzik arşivi oluşturma ve koleksiyonu yönetme programı

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar