Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizde faaliyetlerini muhasebe programları alanında sürdüren 1TÇ firması tarafından kodlanması ve geliştirilmesi yapılan program piyasa içerisinde yer alan pek çok programa göre işletmelerin işlemlerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilmesine olanak sağlamaktadır. Bu program genel muhasebe ve ticaret yönetimi uygulaması işletmenin ön muhasebe ve genel muhasebe işlemlerini basit bir sistem sayesinde takibini yapmanızı sağlamaktadır.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Bu programın uygulamasının tüm kodları tamamen açık kaynak kodlu olmasından dolayı değiştirilebilmektedir. Bu program bilgisayar üzerinde aktif olarak faal olabildiği gibi aynı zamanda web üzerinden de aktif olarak hizmet verebilmektedir.

 

Bu program ayrıca tüm programlardan farklı olarak e-beyanname sistemini bünyesinde barındırmaktadır. Açık kaynak kodlu bir program olması sayesinde geliştirilebilir ve değiştirebilir ön ve genel muhasebe programı özelliği taşımaktadır. Türkçe dışında da çok sayıda yabancı dil desteği program içerisinde yer almaktadır.

indir3 Muhasebe Programı Ticaret Yönetimi ve Muhasebe Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Sponsorlu Bağlantılar

Versiyon:1.3.9.6

Boyut:49 Mb

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Ücretsiz (Freeware)

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar