Sponsorlu Bağlantılar

microsoft-word-11 Microsoft Word 2010

Microsoft’un mükemmel sözcük işlemcisi

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Word belki de dünyanın en popüler sözcük işlemcisi. Word ayrıca Microsoft Office verimlilik paketindeki temel uygulamalardan biri.

Microsoft Word, bilgisayarınızdametin oluşturma, düzenleme ve kontrol etmeyle bağlantılı tüm görevler için güçlü bir program. Tüm popüler belge biçimleriyle çalışmanın yanı sıra, dosyaları PDF olarak kaydetme desteği veya belgeleri yazdıktan hemen sonra Outlook ile gönderme seçeneğini de içeriyor.

İster sıfırdan metin oluşturun ister çok sayıda şablondan birini kullanın, Microsoft Word çok sayıda araçla size yardımcı olacaktır: tablolar, metin biçimlendirme seçenekleri, renk şemaları, görüntü ve klip art ekleme desteği ve çok daha fazlası. Microsoft Word ayrıca güçlü bir yazım denetimi ve belgeleri işaretli metin ve kişisel notlarla gözden geçirme araçlarını da içeriyor. Ancak video desteği halen yok.

Bütünüyle değerlendirildiğinde, Microsoft Word, basit bir nottan resim, grafik ve tablolar içeren karmaşık bir rapora kadar tüm metin işlemleri için harika bir araç.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Word’ün bu kadar popüler bir sözcük işlemcisi olmasının nedeni var: hem kullanıcı dostu hem de gelişmiş özelliklerle dolu.

Artıları

  • Tüm popüler biçimlerle çalışıyor
  • PDF olarak kaydetme desteği
  • Yazım denetimi ve çeviri araçları
  • İndirilebilir şablonlar
  • Özel görüntü araçları seti

Eksileri

  • Yoğun kaynak kullanımı
  • Araç çubuğu çok yer kaplıyor
  • Halen video desteği yok

indir3 Microsoft Word 2010

Eğer sadece Word ile hazırlanmış docx uzantılı dosyaları açmak yani içeriğini görüntülemek, yazdırmak (print) yada içindekileri kopyalayarak başka yere taşımak istiyorsanız, o zaman  boyutu büyük olan ve bilgisayarı az çok kasacak olan MS Word programı yerine yine Microsoft’un hazırlamış olduğu fakat tamamen ÜCRETSİZ olan ve ufak boyutlu olan Word Viewer programını buraya  (11 MB) tıklayarak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar