Sponsorlu Bağlantılar

live-for-speed-38 Live for Speed Demo S2

Live for Speed, zoru sevenler için bir yarış oyunu. Sürüş yardımı ve sıradan kullanıcıyı tatmin edecek arcade modları yok!

Sponsorlu Bağlantılar

 

Oyunun tasarımı oldukça düzgün. Eğitim bölümü biraz zaman alıyor ve kolay da değil, üstelik bu henüz yarışa başlamadan önce. Direksiyonu fare ile kullanıyorsunuz ve vites gibi şeyler de klavye üzerinde. Fare ile direksiyon kullanımı hiçbir zaman ideal değil ancak geliştiricilere göre sürüş konusunda yeterince ciddiyseniz zaten bir direksiyonunuz vardır!

Bu durum da birçok kullanıcı için geçerli değil, yani fare ile idare etmek zorundasınız. Grafikler hoş araç modelleriyle oldukça iyi, sesler gerçekçi ve yol tutuşu iyi. Yarış konusundaki can sıkıcı şey bilgisayarın yapay zekasının çok katı olması. Diğer arabalar yarış çizgisine adeta tutkalla yapışmış ve pozisyonunuzu kaybederseniz sizden çekinmeyip size çarpıyorlar, bu da çoğu zaman spin atmanıza sebep oluyor.

Bu demoda 3 araba ve bir pist var, ve zorluk seviyesi ile birlikte başlangıç için elinizde birçok şey olmuş oluyor. Live for Speed’e gayet özen gösterilmiş ama bir yarış mükemmeliyetçisi değilseniz alışmakta zorlanacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Live for Speed, gerçekçilik konusunda hiç de geri kalmayan ve iyi görünen bir simülasyon.

Artıları

  • Gerçekçi
  • İyi grafik ve sesler
  • Ayrıntılara özen gösterilmiş
Eksileri

  • Affetmeyen zorluk
  • Sürüş yardımı yok!
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar