Sponsorlu Bağlantılar

LibreOffice-3.4.1-2 LibreOffice Türkçe Ücretsiz Ofis Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Microsoft Office Programını kullanmayan firma hatta ev kullanıcısı yoktur fakat bilindiği gibi Office programı ücretli ve Microsoft firmasına aittir.
Daha önce Microsoft Office programına alternatif olarak ücretsiz olarak piyasaya çıkan OpenOffice programı Açık kaynak kodlu olma özelliğini kayıp ettikten sonra bir grup yazılımcı tarafından LibreOffice programı geliştirildi ve kullanıcılara tamamen ücretsiz bir Officeyazılımı sunulmuş oldu.
Peki bu program ile neler yapılabilir? Program tamamen ücretsiz olup Microsoft Office ile yazılmış her türlü belgeyi açmakta ve üzerinde değişiklik yapmanıza olanak sağlamakta.

Sponsorlu Bağlantılar

Office programında bulunan Sunum hazırlama, Excel, Word, Access özelliklerini tamamen içinde barındırmakta ve Microsoft Office ile daha önceden hazırlanmış her türlü dosyayı açarak size üzerinde çalışma olanağı sağlamakta.

Program sayesinde PDF dökümanları ve HTML dosyaları da hazırlayabilir bunların üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Programda bulunan Math bileşeni sayesinde Matematiksel formüller hazırlayabilir, Matematikte kullanılan birçok sembol ve işaretleri kullanarak Matematiksel dökümanlarda hazırlayabilirsiniz.

Diğer bir bileşen Database bileşeni Base ile birçok bilinen veritabanlarına ulaşabilir yeni veritabanları oluşturarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer ücretsiz bir Office programı istiyorsanız ve bu programın Microsoft Office ile hazırlanmış belgeleri de açmasını istiyorsanız size tavsiyemiz LibreOffice Programı olacaktır.

indir3 LibreOffice Türkçe Ücretsiz Ofis Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar