Sponsorlu Bağlantılar

363204-kaspersky-anti-virus-2015-main-window Kaspersky Antivirüs 2015 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download

Kaspersky Antivirüs 2013 yazılımı ile her gün ortaya çıkan ve sayıları 125 bin’ i bulan kötü amaçlı yazılımlara ve virüslere karşı bilgisayarınızda koruma sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Kaspersky Antivirüs 2013 sisteminize kolaylıkla yükleyebileceğiniz ve kolay bir şekilde çalıştırabileceğiniz bir programdır. Bilgisayarınızın ihtiyaç duyduğu tüm koruma ve antivirüs teknolojilerini sizlere sunuyor. Yazılım siz bilgisayarınızda çalışırken kesinlikle sistem kaynaklarınıza zarar vermeden arka planda çalışır. Bilgisayarınızı virüslere, casus yazılımlara, Truva atlarına, rootkit’ lere, malware ve spyware gibi zararlı yazılımlara karşı maksimum düzeyde koruma sağlar.
Kaspersky Antivirüs 2013 System Watcher bileşeni sayesinde kötü amaçlı bir yazılım bilgisayarınıza ulaşsa bile bu özellik sayesinde birçok kötü amaçlı yapılmış işlemi geri almanızı sağlar. Bunun yanında ek olarak Daha iyi kimlik hırsızlığı önleme performansı, otomatik güvenlik açıklarından faydalanma koruması, optimize edilmiş anti-virüs veritabanları, dizüstü bilgisayarlar için azaltılmış pil tüketimi ve sanal klavye özelliği ile de dikkat çekiyor.
Şu an incelemekte olduğunuz Kaspersky Antivirüs 2013 ücretsiz olarak sunulan 30 günlük deneme sürümüdür. Lisanslı sürüme sahip olmak istiyor iseniz ücret karşılığında yazılım üreticisinin resmi sitesinden satın alabilirsiniz.
363208-kaspersky-anti-virus-2015-protection-center Kaspersky Antivirüs 2015 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download
indir3 Kaspersky Antivirüs 2015 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download
Alternatif indirme linki:
indir3 Kaspersky Antivirüs 2015 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download
  • Lisans :Demo
  • Boyut :197 MB
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar