Sponsorlu Bağlantılar

107564 İstenmeyen Facebook iletilerini silme, kaldırma, sahte paylaşımları iptal etme temizleme eklentisi Firefox için

Bugün sizlere tanıtacağım ve sizler için çok faydalı olacağına inandığım eklentinin adı Facebook Activitiy Remover’dir. Bu eklentinin yararı ise Facebook’ta sahte olan ve kullanıcıların kişisel bilgilerini çalmaya yönelik tamamen kötü amaçlı olan iletileri temizlemesinden ibarettir. Mozilla Firefox tarayıcısını kullananlar için özel olarak dizayn edilen bu eklenti sayesinde artık kimse Facebook sayfanıza izinsiz paylaşım yapamayacak ve kullanıcı bilgilerinizi çalamayacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer Facebook üzerinde aktif bir kullanıcıysanız gün içerisinde çok sayıda ileti paylaşabiliyor, başka iletileri veya fotoğrafları beğenebiliyorsunuz. Fakat Facebook üzerinde bazen kullanıcı bilgilerini çalmayı veya izinsiz paylaşımlar yapmayı amaçlayan farklı sahte iletiler bulunabiliyor. Bu iletiler ilgi çekici başlıklarıyla kendilerini herhangi bir video veya fotoğraf gibi saklayabiliyor ve üzerine tıklandığında kullanıcıları farklı sitelere yönlendirerek paylaşımlar yaptırıyor. İşin kötüsü bu paylaşımlar kendilerini kullanıcılardan da gizleyebiliyor ve haberiniz olmadan birçok uygunsuz içeriği paylaşmış oluyorsunuz.

Facebook Activity Remover bize bu tür iletileri kaldırmak için pratik bir yol sunuyor. Bu işi elimizle yapmak istediğimizde Facebook üzerinde hareketler dökümümüze ulaşmamız ve iletileri birer birer silmemiz gerekiyor. Facebook Activity Remover ile toplu olarak iletileri silebilmekteyiz. Uygulama Firefox tarayınızın sol alt köşesine bir R işareti ekliyor ve bu işarete tıkladığınızda Facebook iletileri kaldırılmaya başlanıyor.

Ben bu uygulamayı kullanmaktayım ve gerçekten çok memnun kaldığımı ifade etmek isterim. Kesinlikle söylediği ve vadettiği şeyleri tam olarak yapmakla birlikte hiçbir şekilde Firefox tarayıcısını yavaşlatmıyor veya hataya sebep olmuyor. Tüm bu nedenlerden ötürü bu eklentiyi kullanmanızı tavsiye ediyorum. Deneyin, kendiniz görün, pişman olmayacak ve bana teşekkür edeceksiniz…

indir3 İstenmeyen Facebook iletilerini silme, kaldırma, sahte paylaşımları iptal etme temizleme eklentisi Firefox için

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar