Sponsorlu Bağlantılar

mzl.ouugfhms.320x480-75 iPhone ve iPad İçin İndirme Yöneticisi Universal Download Manager Pro İnternetten Dosya İndirme Programı Ücretsiz İndir Demo Yükle Bedava Deneme Sürümü

iPhoneiPad ve iPod Touch için Universal Download Manageruygulaması iOS cihazınızda kullanabileceğiniz bir dosya indirme yöneticisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu araçla internetten iOS cihazınıza istediğiniz her şeyi indirebilirsiniz. Bu indirme yöneticisi neredeyse internetteki her şeyi destekler. Jpg, jpeg, png, tiff, tif, bmp, BMPf, ico, cur, xbm, mov, mp4, mpv, 3gp, aac, adts, ac3, aif, aiff, aifc, caf, mp3, mp4, m4a, m4r, snd, au, sd2, wav, doc, xls, ppt, pdf, rtf, key, numbers, pages, gif, txt, html, html formatlarını içeren çeşitli belgeler, videolar, müzikler bu indirme yöneticisinin desteklediği dosya türleri içine girer.

Bu uygulama basit bir kullanıcı arayüzü ve aynı nitelikte tasarım taşımaktadır. Kullanımı son derece kolay olan bu iOS uygulaması ile dosya indirmek bir dakikadan daha az sürer. Yapmanız gereken tek şey, indirmek istediğiniz görsele ya da bağlantıya tıklamak ve basılı tutmaktır. Ardından istediğiniz her şeyi kolayca ve hızlıca indirebilirsiniz.

Başlıca özellikleri:

  • Entegre olmuş bir web tarayıcısı
  • İndirme için tıklama ve basılı tutma
  • Ultra hızlı indirme niteliği
  • İndirilen dosyaları otomatik sınıflandırma ve yeniden adlandırma
  • Birden çok dosyayı aynı anda indirebilme ve arka planda indirme işlemine devam edebilme

androidindir1 iPhone ve iPad İçin İndirme Yöneticisi Universal Download Manager Pro İnternetten Dosya İndirme Programı Ücretsiz İndir Demo Yükle Bedava Deneme Sürümü

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar