Sponsorlu Bağlantılar

prey-reports1 iPhone çalınan ve kaybolan telefona uzaktan erişim, kilitleme, koruma,haritadan nerde olduğunu görme bulma, resim çekme

iOS işletim sistemi taşıyan iPhone ve iPad sahiplerine müjdeli bir haberimiz var! Artık telefonun çalınmasına karşı çaresiz değilsiniz. Hırsızlar için oyun bitti! Yeni Prey Anti Theft uygulaması sayesinde çalınan veya kaybolan telefonunuzu harita üzerinden nerede olduğunu görebilir, uzaktan telefona bağlanarak otomatik bir şekilde ön kameradan hırsızın resmini çekebilir veya verilerinizi hırsızdan koruyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Prey uygulaması aslında bir tane hesap açarak bütün akıllı cihazları tek bir merkezden kontrol etme, yönetme ve dolayısıyla koruma imkanı tanır. Aslında bu uygulamanın yaptığı şey telefona Wi-fi yada GPS bağlantısı üzerinden uzaktan erişim sağlamasıdır. Böylece telefonu uzaktan kontrol edip yönetebilirsiniz. Tüm bunları Prey’in internet sitesinden hesap açarak online bir şekilde veya Prey’in bilgisayar için masaüstü programını indirerek yapabilirsiniz. Fakat tabi ki Prey’in iOS için uygulamasını da cihazınıza yüklemeniz gerekiyor.

Prey, çalınan ve kaybolan akıllı cihazlarınıza uzaktan erişim imkanı tanıyarak verilerinizi yetkisiz kişilerin erişimine kapatan bir anti-hırsızlık uygulamasıdır.

Tek bir hesap üzerinden tüm cihazlarınızı yönetme imkanı tanıyan güvenlik uygulaması ile kaybolan veya çalınan mobil cihazınıza uzaktan müdahale edebilir, verilerinizi koruyabilirsiniz. Hem GPS hem de WiFi bağlantısı üzerinden iPhone ve iPad’inizin coğrafik konumunu harita üzerinden görebilir, dahili ön ve kamerayı kullanarak resim çekebilirsiniz. Telefonunuz sessiz konumda olsa dahi uzaktan alarm çalmasını ve ekranda uyarı mesajının görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Popüler teknoloji sitelerinden yüksek not almayı başaran anti-hırsızlık uygulamasını ücretsiz hesabınızı oluşturarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Hesabınızla 3 farklı cihazı koruma altına almanız mümkün. Kullanıcı dostu arayüze sahip uygulamanın Ayarlar bölümü de oldukça sade tutulmuş. Yeni cihaz ekleme, kamufle modu seçeneği, konum dinleyicisi gibi özellikleri tek dokunuşla açıp kapatabiliyosunuz. Prey hesabınıza internet tarayıcınız üzerinden giriş yaparak kaybolan veya çalınan cihazınızı rahatlıkla yönetebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Prey hesabınızı yükseltmeniz durumunda şu ek özelliklerden faydalanabiliyorsunuz:

  • Tam gerçek zamanlı kontrol
  • Tüm bilgilerin SSL güvenlik protokolü ile şifrelenerek gönderilmesi
  • Cihazın son aktif olduğu konumu görebilme
  • Her bir cihaz için 100 rapor saklama
  • İhtiyaç duymanız halinde e-posta ile destek

iOS mobil uygulamasını aşağıdaki butona tıklayarak indiriniz.

indir3 iPhone çalınan ve kaybolan telefona uzaktan erişim, kilitleme, koruma,haritadan nerde olduğunu görme bulma, resim çekme

Bilgisayar masaüstü programını indirmek için tıklayınız

Lisans:Ücretsiz
Dil Desteği: Türkçe
İşletim Sistemi:iPhone (OS)/iPad (OS)
Gereklilik:iOS 4.3 ve üzeri
Üretici: Fork Ltd.
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar