Sponsorlu Bağlantılar

HWM-Blackbox-2.3-1 HWM Blackbox Türkçe Bedava İndir Sistem Tanıma Programı

HWM BlackBox programı bilgisayarınız en temel parçaları hakkında en ince ayrıntısına kadar ve en kesin doğrulukta bilgileri gösterebilmek adına geliştirilmiş bir Sistem Tanıma programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program bu alanda ihtiyaç duyabileceğiniz iki farklı alanda da destek vermektedir: Bileşenler ile ilgili bilgi ve sıcaklık değerleri. Bu alandaki programların bazıları sadece bilgi vermek amaçlı bazıları ise sadece sıcaklık ölçmek amaçlı hazırlanmışlardır.

Ancak HWM BlackBox programı hem size sisteminizdeki ana kart, işlemci, harici & dâhili diskler, ekran kartı, RAM gibi donanımsal bileşenler hakkında bilgi verir hem de bu donanımların sıcaklığı, hızı, fan devir hızları ve kendi hızları hakkında önemli bilgiler vermektedir. Ayrıca programın içersinde Windows Vista ve Windows 7 için tasarlanmış bazı testler vardır.

HWM BlackBox, bu tesleri kullanarak bilgisayarınızda bulunan donanımların doğru şekilde ve uygun koşullar altında çalışıp çalışmadığını test edebilir ayrıca bu donanımların performanslarını ölçerek alabileceğiniz en yüksek performansa göre karşılaştırmasını da yapabilir.

indir3 HWM Blackbox Türkçe Bedava İndir Sistem Tanıma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Alternatif indirme linki

Boyut:1.89 Mb

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Ücretsiz (Freeware)

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar