Sponsorlu Bağlantılar

hipokrat-6953-325 Hipokrat Türkçe Hasta Takip Programı  İndir Ücretsiz Deneme Sürümü

Göz, Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Cildiye doktorları için geliştirilmiş olan Hipokrat yazılımı ile hasta kayıt ve randevu işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Hipokrat programı ile hasta kayıtlarınızı yapabilir, randevularınızı takip edebilir, reçete düzenleyebilir ve cari işlemleriniz ile kasa takibi gibi işlemleri kontrol altına alabilirsiniz. Bunların yanında muayenehane ve doktor kayıtlarını tutabilir, personel kayıt ve yetkilendirmesi yaparak veri güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca randevu takip sistemi sayesinde günlük ve aylık olarak randevularınızı aksaksız bir şekilde takip edebilirsiniz.
WHP54 Hipokrat Türkçe Hasta Takip Programı  İndir Ücretsiz Deneme SürümüWHP53 Hipokrat Türkçe Hasta Takip Programı  İndir Ücretsiz Deneme SürümüWHP55 Hipokrat Türkçe Hasta Takip Programı  İndir Ücretsiz Deneme Sürümü
indir3 Hipokrat Türkçe Hasta Takip Programı  İndir Ücretsiz Deneme Sürümü

Not: İndireceğiniz dosya Yandex Disk sunucusuna yüklenmiştir. Yandex’ten dosya nasıl indirilir bilmiyorsanız, çok kısaca resimli olarak anlattık. Alttaki linke tıklayarak hemen öğrenebilirsiniz.

Yandex Disk’ten Dosyalar Nasıl İndirilir? Resimli Anlatım

  • Lisans :Demo
  • Boyut :20 MB
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar