Sponsorlu Bağlantılar

GlassWire-cskp-51157 GlassWire İndir İnternet ağındaki virüsleri görme ve hacker saldırıları engelleme programı

Gerçekten faydalı olacağına inandığım bir programı daha sizlere tanıtmanın memnuniyeti içindeyim. GlassWire isimli bu ücretsiz program ile internet ağınızın trafiğini anlık olarak grafiksel bir biçimde izleyebilirsiniz. Böylece hackerların bilgisayar ağına girme çabalarını veya virüs içeren zararlı yazılımların ağdaki işlemlerini hemen tespit edebilir ve gerekli önlemleri erkenden alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

GlassWire sizlere internet ağının kullanım oranlarıyla ilgili istatistiksel bilgiler de verir. Mesela interneti en çok kullanan program hangisi yada en fazla ziyaret edilen site adresi gibi verileri de öğrenebilirsiniz.

Programın içerisinde gömülü bir hazır güvenlik duvarı aracı var. Bu araç sayesinde şüphe ettiğiniz sıradışı davranışlar sergileyen her programın internete erişimini güvenlik duvarıyla engelleyebilirsiniz.

Uzak masaüstü bilgisayarlara bağlanma, tüm programların interneti ne kadar kullandığı hakkında göstergeler ve ihtiyaca göre değiştirilebilir güvenlik duvar seçenekleri sayesinde hakikaten başarılı bir yazılım.

GlassWire İndir

Boyut: 15.6 MB

Lisans: Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar