Gezginler Engelli sitelere girmek için Chrome eklentisi Twitter Youtube yasağını kaldırma yasak giriş

Sponsorlu Bağlantılar

2014-04-03_16-14-20 Gezginler Engelli sitelere girmek için Chrome eklentisi Twitter Youtube yasağını kaldırma yasak giriş

Yasaklar ülkesinde en çok indirilen programlar her zaman yasak delici yani yasağı kaldıran yazılımlar olur. Türkiye’de çeşitli siyasal bahanelerle kapatılan dünyanın en popüler ve en çok ziyaret edilen siteleri Youtube ve Twitter sitesine girmek isteyen yurdum insanı da internette yer alan her türlü program ve eklentiye hücum etmiş durumda. Hatta öyle ki bu uğurda güvenliklerini tehlikeye atıp kişisel bilgilerini çaldırabiliyor ve bilgisayarına virüs bulaştırabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Fakat buna hiç gerek yok. Eğer Google Chrome kullanıyorsanız ZenMate isimli ücretsiz bir eklenti sayesinde gayet hızlı ve oldukça kolay bir şekilde yasaklı sitelere garantili giriş yapabilirsiniz. Her şeyi otomatik olarak kendisi halleden bu eklenti sayesinde dünyada giremeyeceğiniz hiçbir site kalmayacak. Üstelik bu eklenti tamamen tertemizdir yani hiçbir trojan virüs spyware içermez ve bilgilerinizi de şifrelediği için hiç kimseler görüp çalamaz.
Lisans: Ücretsiz

Platform: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

indir3 Gezginler Engelli sitelere girmek için Chrome eklentisi Twitter Youtube yasağını kaldırma yasak giriş

Alternatif yükleme adresi

indir3 Gezginler Engelli sitelere girmek için Chrome eklentisi Twitter Youtube yasağını kaldırma yasak giriş

Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir