Sponsorlu Bağlantılar

21-03-2016-09-49-29 Zenmate Engelli sitelere giriş için Chrome Proxy Eklentisi

ZenMate eklentisi, Google Chrome ve diğer Chromium bazlı web tarayıcılarınızda kullanabileceğiniz proxy uygulamalarından bir tanesi ve diğer pek çok proxy programının aksine hem hafif bir yapıya sahip hem de kullanıcıları detaylar ile yormayan bir şekilde ayarlanabiliyor. Eklenti sayesinde pek çok internet sınırlamasını aşabilir, aynı zamanda internet bağlantınızı önemli işler için kullanıyorsanız kişisel gizliliğinizi de koruyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome tarayıcısını tercih edenler için engel veya yasak denen bir şey yok. Her gün her konuda birçok eklentinin üretildiği Chrome mağazasında mahkeme kararıyla kapatılan websitelerine girmek için de oldukça kaliteli ve sağlam eklentiler mevcut.

Ben burada sizlere ZenMate eklentisini öneriyorum. Bunun nedeni kullanımının kolay olması ve proxy’leri çok hızlı değiştirebilme özelliğidir. İnternet hızı standartlara göre çok iyi durumda, fakat tabi ki çok yüksek hızlı internet kullanıcıları için biraz yavaş gelebilir. Yine de VPN tabanlı Hotspot Shield veya Ultrasurf gibi engelli sitelere girme programlarından daha hızlı olduğunu söyleyebilirim. Üstelik tamamen bedava!

indir3 Zenmate Engelli sitelere giriş için Chrome Proxy Eklentisi

Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Sponsorlu Bağlantılar

Zenguard

Zenmate-tarayıcı-görünümü Zenmate Engelli sitelere giriş için Chrome Proxy Eklentisi

Yukarıda gösterilen düğmeyi off veya on yaparak eklentiyi pasif yada çalışır hale getirebilirsiniz.

zenmate-nedir-nasil-kullanilir-5 Zenmate Engelli sitelere giriş için Chrome Proxy Eklentisi

DNS’yi seçtiğiniz ülkenin bayrağı yukarıdaki yerde görünür.

res2 Zenmate Engelli sitelere giriş için Chrome Proxy Eklentisi

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar