Sponsorlu Bağlantılar

DVD-SlideShow-GUI-0.9.5.4-1 DVD SlideShow GUI Slayt Show Hazırlama Programı  Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Kolaylıkla ve ücretsiz slide showlar hazırlamanıza imkan veren program. Eğer siz de eğlenceli ancak son derece pratik ve hızlı bir şekilde slide showlar hazırlamak istiyorsanız, Dvd Slide Show Guı, aradığınız program olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanmak istediğiniz fotoğrafları seçip, programın içine aktarmak ve iso formatında Cd kalıbı hazırlayarak yazdırmak. İşte bu kadar basit! Gerçekten de, alanında en hızlı çözümlerden birini sunan program, NTSC 16:09, NTSC 4:3, PAL 4:3 ve PAL 16:09 formatlarını destekliyor.

Yüklenme sırasında kullanabileceğiniz tüm programları da otomatik olarak yükleyen program, birden çok müzik ekleyebilme, OBP ve pptformatlarında dışa aktarma, bir çok formatta animasyonlu arka fonlar ile şık tasarımlar yaratma ve m3u, görsel efektlerle altyazı ekleyebilme, boyama programı ile resimleri düzenleme, WAV ve MP3 formatlarında birden fazla sayıda ses dosyası ekleyebilme gibi özellikleri bünyesinde bulunduruyor.

indir3 DVD SlideShow GUI Slayt Show Hazırlama Programı  Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar