Sponsorlu Bağlantılar

Sürücü güncellemelerinizle otomatik olarak ilgilenin

driver-genius-10-700x511 Driver Genius

Sponsorlu Bağlantılar

Driver Genius, sürücülerle ilgilenen, hepsi bir arada tarzı bir program – sorunları tarıyor, sürücü güncellemelerini indiriyor ve sürücülerinizi tek bir arayüzden yedekleyebiliyor.

Driver Genius açılır açılmaz size süresi geçmiş sürücüleri tarama seçeneği sunuyor. Daha sonra eksik olan sürücüleri de indirerek donanımlarınızın performansını en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Süresi geçmiş sürücüleri aramanın haricinde Driver Genius aynı zamanda bireysel sürücü yedeklemeleri dahil olmak üzere yedekleme işlemi de gerçekleştirebiliyor. Bu yedekler, gerektiğinde sistemi daha sonra geri yüklemekiçin kullanılabiliyor ve Driver Genius bunları çeşitli biçimlerde kaydedebildiği için yedekleri kolay saklayabiliyorsunuz.

Driver Genius kullanımı oldukça kolay bir program ve neredeyse hiç teknik bilgi gerektirmiyor, çünkü her aşamada karşınıza bir sorgu gönderiyor. Dahası, sürücü kurma/kaldırma özelliği, süresi geçmiş sürücüleri tarama programlama ve zaten kurulu bulunan antivirüs yazılımınızı kullanarak indirilen sürücüleri otomatik virüs taramasına tabi tutma özellikleri gibi hoş özelliklere de sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

Çok kapsamlı olmasına rağmen kullanımı şaşırtıcı derecede kolay olan Driver Genius, sürücü yönetimi için iyi bir seçenek.

Artıları

  • Kurulumu ve kullanımı kolay
  • Yedekleme özelliği
  • Kayıp sürücüleri geri yüklemek kolay
  • İyi bir donanım özeti mevcut

Eksileri

  • Deneme sürümünde otomatik indirme mevcut değil

Driver Genius İndir

Alternatif indirme linki

Boyut: 10.4 MB

Lisans: Demo

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar