Sponsorlu Bağlantılar

CCleaner’ın yaratıcılarından ücretsiz disk birleştirici

defraggler-6 Defraggler Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Defraggler popüler sistem temizleme programı CCleaner’ın üreticisi Piriform tarafından üretilen ve geliştirilen ücretsiz bir disk dosya birleştirme programı. Defraggler diğer birleştiricilerden farklı olarak size sadece belirlediğiniz klasörleri birleştirebilme olanağı tanıyor. Böylece tüm diski birleştirmek ile zaman kaybetmiyorsunuz.

Program sahip olduğu mimari yapı ile diğer Piriform yazılımlarıCCleaner ve Recuva‘ya benzer durumda geliştirilmiş ve dilerseniz Defraggler uygulama dosyasını (EXE) bir belleğe kopyalayıp taşınabilir aygıtlarınızda direkt olarak çalıştırabiliyor ve birleştirme işlemini aygıt üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Hızlı ve basit yapısıyla dikkat çeken program isterseniz ayarlarınızı bir sistem dosyasına (.ini) kayıtedebiliyor. Türkçe dil desteği, belirlediğiniz dosyaları diskin sonuna taşıma ve daha birçok özellik ile Defraggler Windows Disk Birleştiricisi’ne ihtiyacınız olmadan disk birleştirme konusunda daha çok gelişmiş bir program olarak elinizin altında size çok yardımcı olacağa benziyor.

Defraggler Türkçe Son Sürüm İndir

Alternatif indirme linki

Sponsorlu Bağlantılar

Boyut. 4.32 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar