Sponsorlu Bağlantılar

Cute-Partition-Manager-0.9.8-1 Cute Partition Manager Ücretsiz Hard Disk Parçalama Programı Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download

Bilgisayarınızdaki sabit diskler üzerinde bölümlerin yönetimini yapabilmeniz için oluşturulmuştur olan Cute Partition Manager programı gelişmiş bir hard disk partition yönetme uygulamasıdır. Programı kullanarak istediğiniz şekilde hard disk bölümlerinizi yönetebilmektesiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bölümler arasında ve içinde ekleme, düzenleme ya da silme gibi işlemleri kolaylık yapabilirsiniz. Cute Partition Manager programının diğer birçok hard disk yönetici yazılımların arasından sıyrılmasını sağlayan özellik ise tamamen ücretsiz bir yazılım olması.

Diğer programlar ya Demo sürümleriyle sınırlı hizmet vermekte ya da piyasaya ücretsiz sürümlerini sürmemektedir. Elbette yine Cute Partition Manager gibi ücretsiz yazılımlar da alternatif olarak bulunmaktadır. Cute Partition Manager Windows9x, ME, NT, 2K, XP, Vista ve DOS ortamlarında çalışabilmektedir.

indir3 Cute Partition Manager Ücretsiz Hard Disk Parçalama Programı Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar