Sponsorlu Bağlantılar

crysis-20 Crysis Demo

Crysis, kendinizi uzaylılar tarafından istila edilmiş ücra bir adada aksiyon yüklü misyonların içinde bulacağınız modern bir birinci şahıs nişancı oyunu. Üstün nitelikli bir birliğin üyesi olarak, adayı geri almak ve bu çirkin uzaylıları temizlemek için ABD hükümet planında yer alacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu demo, oyun hakkında yaklaşık bir fikir sahibi olmanızı sağlayacak bir ön izleme sunuyor. Oyunun bir seviyesini eksiksiz oynamanıza izin verirken, aynı zamanda temel hareketleri ve klavye kısayollarını öğrenmenizi de sağlıyor. Grafikler tam anlamıyla olağanüstü ve radyo konuşması gibi ses efektleri oyuna artı bir gerçekçilik katıyor. Oyun maceraya çabucak dalmanızı, çeşitli hedeflere doğru ilerlemenizi ve oynadığınız karakterin yetenekleriyle birlikte farklı silahları denemenizi sağlıyor. Ortamdaki yüksek etkileşim düzeyiyle birlikte bu özel beceriler, Crysis’in her durumun farklı yöntemlerle çözülebileceği çok açık bir oyun olmasını sağlıyor.

Bazen ortam çok karanlık oluyor ve zorlukla görebiliyorsunuz; ama neyse ki gece görüşünü açarak görüşünüzü biraz daha netleştirebiliyorsunuz. Ayrıca, asıl oyuna başlamadan önce biraz sabretmeniz gerekiyor; çünkü intro filmini izlemeniz ve hikayenin tamamını görmeniz kesinlikle önerilir; bilgisayarınız yüksek donanım gereksinimlerini karşılıyorsa tabii…

Crysis, tüm FPS tutkunları için olmazsa olmaz bir oyun: farklı misyonlar, bol miktarda aksiyon ve her oyuncunun kendi tarzında tadını çıkaracağı çok çarpıcı bir hikaye.

Artıları

  • Demo oyunun tamamının harika bir özeti
  • Mükemmel grafikler
  • İyi ses ortamı
  • Açık oyun: her durumu nasıl çözeceğinize ve hedeflere nasıl ulaşacağınıza siz karar veriyorsunuz
Eksileri

  • Bazen görüntü çok kararıyor
  • Yüksek donanım gereklilikleri
Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar