Sponsorlu Bağlantılar

CloneCD-5.3.1.4-1 CloneCD CD - DVD Türkçe İndir Imaj ve Kopyalama Programı Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Downloadclonecd-18 CloneCD CD - DVD Türkçe İndir Imaj ve Kopyalama Programı Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download

Kullanıcıları tarafından da performansı beğenilen program, yine bir Dvd ve Cd kopyalama programıdır. 5.0 versiyonundan sonraki sürümleri ile Dvd lerinizi de kopyalamaya başlayan program, film yedeklemek isterseniz AnyDvd yazılımına ihtiyaç duyuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Her türlü diskteki verilerinizi yedeklemede işe yarıyor ve desteklediği Dvd formatları şöyle; DVD-RAM, DVD+R Dual Layer, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW.
Programın öne çıkan özelliği, imaj dosyalarınızı yeni Safe Disc 3 sistemi ile Cd ve Dvd’lere kopyalamanıza olanak vermesi. Kolay kullanımı ile her bilgisayar kullanıcısının veri kaybı yaşamadan kopyalama alanında tercih edebileceği bir yazılım.

indir3 CloneCD CD - DVD Türkçe İndir Imaj ve Kopyalama Programı Bedava İndir Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download

Alternatif indirme linki

Boyut: 2.6 MB

Lisans: Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar