Sponsorlu Bağlantılar

tmpps-1 GEZGİNLER CHEAT ENGİNE 2018 SON SÜRÜM OYUN HİLELERİ PROGRAMI

Dünyanın en iyi oyun hileleri programı olan Cheat Engine hala tamamen ücretsiz ve 2018 sürümüyle yine zirvedeki yerini kimseye kaptırmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sürekli güncel tutulan açık kaynak kodlu bu oyun hilesi programı her türlü yeni ve eski çıkan oyunların bütün hilelerini içermektedir. Böylece zor olan oyunları daha kolay bir hale getirebilir, geçilmeyen zor bölümleri kolayca geçebilir veya sınırsız para, sınırsız araç (araba uçak tank bomba) sınırsız silah ve sınırsız güç gibi özellikler elde edebilirsiniz.

Cheat Engine sayesinde artık Chrome Firefox İE gibi internet tarayıcı oyunlarında bile hile yapabiliyorsunuz. Üstelik bu program oyunların hatalarını da düzeltebiliyor.

Program içerisinde yer alan memory scanner özelliği sayesinde seçmiş olduğunuz oyun üzerinde hangi ayarları değiştirebileceğinizle ilgili karşınıza gelen liste üzerinden gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

2640__cheatengine-11-1 GEZGİNLER CHEAT ENGİNE 2018 SON SÜRÜM OYUN HİLELERİ PROGRAMI

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca program içerisinde hata ayıklama (debugger), çevirici (assembler), ters çevirici (dissambler), hız hilesi (speedhack), trainer oluşturucu, Direct 3D işleme araçları, sistem kontrol araçları ve çok daha fazla araç bir arada yer almaktadır.

Oyunlar üzerinde profesyonel olarak hile yapmanıza olanak sağlayacak olan bu başarılı yazılımı tüm oyun severlerin bir kez de olsa mutlaka denemesi gerektiğini düşünüyorum.

2641__cheatengine-21-1 GEZGİNLER CHEAT ENGİNE 2018 SON SÜRÜM OYUN HİLELERİ PROGRAMI

Not: Cheat Engine programını kurarken biraz dikkatli olun. Zira program kurulum aşamasında kutusu işaretlenmiş bir şekilde sizlere baş ağrıtan reklam yazılımlarını yükleme seçeneği sunacak. Bu kutuların işaretini kaldırarak devam edin aksi  takdirde canınız sıkılabilir.

Programı indirdim ve test ettim. Kesinlikle bilgisayarı yavaşlatmıyor ve siz çalışırken sizi rahatsız etmiyor. Ayrıca ben test ederken hiç hata vermedi ve denediğim tüm oyunlar üzerinde her türlü hileyi uygulamayı başardım.

Boyut: 7.7 MB

Platform: Win8/Win7/Vista/WinXP

Lisans: Ücretsiz

indir3 GEZGİNLER CHEAT ENGİNE 2018 SON SÜRÜM OYUN HİLELERİ PROGRAMI

2642__cheatengine-31-1 GEZGİNLER CHEAT ENGİNE 2018 SON SÜRÜM OYUN HİLELERİ PROGRAMI

2643__cheatengine-41-1 GEZGİNLER CHEAT ENGİNE 2018 SON SÜRÜM OYUN HİLELERİ PROGRAMI

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar