Cd-dvd kapak hazırlama programı Nero CoverDesigner ücretsiz indir

Sponsorlu Bağlantılar

Nero-CoverDesigner_2-1 Cd-dvd kapak hazırlama programı Nero CoverDesigner  ücretsiz indir

Elinizdeki CD veya DVD diskler için birbirinden güzel tasarımlara sahip süper kapaklar yapmak için hem kullanımı kolay hem de bedava bir program arıyorsanız, sizlere tavsiyem Nero CoverDesigner olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunu tavsiye etmemdeki birinci neden tamamen ücretsiz olması, ikincisi ise arkasında Nero gibi bir dünya yazılım devinin verdiği güven ve rahatlığın olmasıdır. Bu program sayesinde hemen hızlı ve pratik bir biçimde kendi dvd cd albüm kapaklarınızı oluşturabilirsiniz. İşte Nero CoverDesigner yazılımının özellikleri ve kullanımı ile ilgili bilmeniz gereken diğer detaylar…

Nero CoverDesigner bu işi yerine getirebilmek için çeşitli araçlar sunuyor ve sadece standart CD veya DVD kutuları değil, çeşitli kartlar, küçük diskler gibi diğer boyutlardaki kutuların resimlerini de başarılı bir şekilde hazırlayabiliyor.

Kullanıcılara sunduğu temel araçları listelemek gerekirse;

  • Çizgi çekme
  • Görsel düzenleme
  • Kesme, kopyalama, yapıştırma
  • İleri ve geri alma
  • Hizalama seçenekleri
  • Yazı düzenlemeleri
  • Resim ekleme ve yeniden boyutlandırma

Programda kullanılan resimler üzerinde çeşitli efektler ve filtreler uygulamak da mümkün. Böylece sonucun tam istediğiniz gibi olmasını sağlayabiliyor ve en güzel CD kapaklarını oluşturabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kolay kullanılır bir arayüze sahip olan program, ücretsiz olarak sunuluyor ancak kurulum sırasında karşınıza çıkabilecek kurulum tekliflerine dikkat edin.

Bedava cd dvd kapağı hazırlamak için ideal olan Nero CoverDesigner programının dosya boyutu   50 MB olup lisansı bedavadır. Tüm Windows versiyonlarında sorun çıkartmadan çalışan bu programı aşağıdan direk indirebilirsiniz…

indir3 Cd-dvd kapak hazırlama programı Nero CoverDesigner  ücretsiz indir

 Alternatif indirme linki

Sponsorlu Bağlantılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir