CCleaner İndir Türkçe Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

CCleaner en iyi sistem optimizasyon programıdır.

Programın dili Türkçe ve menüleri basit olduğu için oldukça kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

CCleaner programı hem bilgisayarı temizleyerek gereksiz tüm dosyaları siler, hem kayıt defterindeki bozuk, geçersiz ve gereksiz girdileri temizler, hem geçici internet dosyalarını silerek kişisel bilgilerinizi korur, hem son açılan dökümanlar ve log dosyalarını silerek şahsi verilerinizi korur, hem indirme geçmişi, çerezler ve otomatik form tamamlama geçmişini temizler, hem de bilgisayarın performansını arttırarak daha hızlı çalışmasını sağlar.

Sizin için önemli dosyaları geri dönüşümsüz olarak yani kalıcı biçimde silmek için de CCleaner programından faydalanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz zaman ayarlı (planlı) otomatik temizlik ve bakım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

CCleaner İndir

Programı kurup çalıştırınca aşağıdaki pencere açılacak. Install yazan butona tıklayarak kuruluma başlayın.

Alttaki pencere açılınca Run CCleaner butonuna tıklayarak programı çalıştırın.

Program varsayılan olarak İngilizce geliyor. Şimdi dil ayarlarına girerek Türkçe’yi seçmemiz gerekiyor. Aşağıdaki resimde gösterilen adımları uygulayın. Önce Options seçeneğine tıklayın, sonra Settings‘e tıklayın ve Language kısmından Türkçe (Turkish) seçeneğini seçin. Zaten seçer seçmez otomatik olarak tüm menüler Türkçeleşiyor.

Şimdi Türkçe yaptığımıza göre, sıra temizlik yapmaya geldi. Soldaki menüden Cleaner seçeneğine tıklayın, ardından Analiz butonuna tıklayın ve analiz işlemi bitince Temizliğe başla butonuna tıklayın. Aşağıdaki resimde bu adımları görebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir