Sponsorlu Bağlantılar

Çok kapsamlı ekran görüntüsü yakalama uygulaması

camstudio-4 CamStudio

Sponsorlu Bağlantılar

Bazı ekran yakalama paketleri ekran görüntüsü alma konusuna basit “işaretle ve çek” yaklaşımı getirirken diğerleri bunu sanal bir sanat biçimine dönüştürüyor.

Camstudio da bu ikinci kategoride. Stephen Spielberg film yapmak yerine ekran görüntüsü alıyor olsaydı muhtemelen buna benzer bir uygulama kullanırdı. Camstudio, basit illüstrasyonun ötesine geçip son kullanıcıya bir uygulamayı nasıl kullanacağını program üzerinde göstermesi gereken kişiler için tam ve kapsamlı bir ekran görüntüsü çözümü.

Teknik destek sağlaması gerekenler veya kullanıcılara programlarının nasıl kullanılacağını anlatan eğitim belgeleri hazırlayan geliştiriciler için mükemmel bir seçim. Çıkış dosyalarının sayısı kabul edilir derecede kısıtlı – CamStudio yalnızca AVI biçiminde çıkış verebiliyor ancak filmleri Flash’a (SWF) da çevirebiliyorsunuz. Ekran görüntülerinizi kodlamak için codec de kullanabilir ve yakalama sırasındaki kare sayısını ayarlayabilirsiniz.

Sıradan ekran yakalama işlemleri aşağı yukarı çoğu ekran yakalama uygulamalarında yapıldığı gibi. Fareyi, yakalamak istediğiniz alanın üzerinde sürükleyin ya da koordinatları girin. Tabii metin de ekleyebilir ya da daha karmaşık hareket yakalama işlemleri yapabilirsiniz, faydalı bir oto izleme özelliği sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadan fare hareketini takip edebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

CamStudio, ekran yakalama programlarının en iyi yönlerini video düzenleme paketleriyle etkileyici bir programda birleştirileren mükemmel bir ücretsiz ekran yakalama aracı.

Artıları

  • Eğitici videolar ve teknik destek için ideal
  • Çeşitli video düzenleme biçimi özellikleri
Eksileri

  • Yalnızca AVI ve FLV biçimlerinde çıkış yapabiliyor

CamStudio İndir

Boyut: 10.9 MB

Lisans: Ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar