Sponsorlu Bağlantılar

BurnAware_Free-2-320X240 BurnAware Free Ücretsiz DVD CD Blue-ray Yazma Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Nero Free gibi verilerinizi Dvd ve Cdlere yedeklenmenize, kaydetmenize ve kopyalamanıza olanak veren Burnaware Free, alanında ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en iyi programların arasında yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Her türlü müzik, resim ve video dosyanızı, Blu-Ray ve diğer yüksek çözünürlüklü disklere de,tek bir pencere içinden kopyalamanıza imkan veriyor. Kullanım kolaylığı açısından göz dolduran program, her geçen gün içeriğini geliştirerek kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır.

Çok defa kullanıma uygun diskler de dahil olmak üzere, bir çok ortama destek vererek depolamak istediğiniz tüm verilerinizi kolayca yedeklemenize yardım eder. Kullanıcıları tarafından da olumlu geri dönüşler alan program, bilgisayarınızda az yer kaplıyor, ancak çok iş yapıyor:

Programın Özellikleri;
.Tüm bu fonksiyonel özellikler ücretsizdir.
.Kullanıcı dostu, kolay anlaşılır ara yüzü sayesinde bu tür programlardan çekinen kullanıcılar için dahi pratik bir çözümdür.
.Kesinlikle adware, spyware içermez.
.Her türlü donanım ile uyumludur ve sorunsuzca çalışır.
.Desteklediği tüm ortamlarda, çoklu ortam diskleri oluşturabilir.
.Tüm medya türlerini destekler, ayrıca başka programlarla uğraşmanıza gerek kalmaz.
.WMA, MP3 ve WAV, formatındaki ses dosyalarından müzik Cd’leri hazırlayabilir.
.Unicode dil desteği seçeneği de programda mevcuttur.

indir3 BurnAware Free Ücretsiz DVD CD Blue-ray Yazma Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar