Sponsorlu Bağlantılar

PC’niz için ful sistem bakım ve optimizasyon paketi

avg-pc-tuneup-26 AVG PC Tuneup Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

AVG deneyimini tek yazılıma yansıtarak her bilgisayara gerekli bir yazılımla karşımıza çıkıyor. Program sayesinde bilgisayarınızda meydana gelen kilitlenme, donma problemleri çözülebiliyor ve sisteminiz hızlandırılabiliyor.

Kayıt Defteri Temizleyici: Program karışık ve bozuk kayıt defterlerini tarayarak hataları onarır. Bu işlem bilgisayarınızda meydana gelen yavaşlama, donma ve kilitlenme problemlerini giderebilir.

İnternet Hızlandırıcı: Otomatik olarak optimize edilen internet ayarları, çevrimiçi bağlantınızı hızlandırır.

Dosya Kurtarma: Kazayla silinen dosyalar ve hasar gören dosyalar programın dosya kurtarma aracıyla kurtarılır. Bulunan dosya listesinin önizleme imkanınız da var.

Sponsorlu Bağlantılar

Dosya Öğütücü ve Disk Temizleme: Dosyaları hızlı öğütme ile askeri düzeyde güvenli öğütme aralığında dört farklı öğütme seçeneğinde kalıcı olarak silen araç verilerin kurtarılamaz şekilde silinmesini sağlar. Disk temizleme aracı disklerin tamamını temizlemek ve ekstra güvenlik sağlamak için kullanılabilir. Temizleme işlemi sırasında hiçbir dosya kopyası oluşturulmadığından emin olmak için sistem geri yükleme özelliğini de kapatabilirsiniz.

İz Silici: Bilgisayarınız internet gezilerinizi, program kayıtlarınızı, belge işlemlerinizi kısaca yaptığınız işlemleri takip ederek kaydederek. AVG PC Tuneup’un iz temizleyici özelliği arkanızdaki izleri silerek geride kayıt bırakmaz.

Disk ve Windows Kayıt Defteri Birleştirici: Bilgisayar performansını artırmak için disklerinizdeki dosyaları daha kolay okunabilecek ve yazılabilecek biçimde yeniden düzenler. Buna benzer bir diğer araç ise parçalanmayı, fazla boş alanı ve yapısal kusurları ortadan kaldırmak üzere Windows kayıt defterinizi yeniden yazarak temizler.

Disk Doktoru ve Disk Gezgini: Bu araçlarla disklerdeki olası bozulmalar gözetim altında tutularak veri kayıpları önlenir. Sabit sürücüler dizin hataları ve bozuk bölümler ile ilgili problemlere karşı denetlenir. Çok yer kaplayan dosyalar denetlenerek hızlı yer açmanız için önerilerde bulunur.

AVG PC Tuneup Türkçe Son Sürüm İndir

Boyut: 2.8 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar