Sponsorlu Bağlantılar

Güvenlik duvarı, spam filtresi ve SafeZone ile Avast 7

Avast-Internet-Security-2016-keygen Avast Internet Security Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

avast! Internet Security sahip olduğu pek çok güvenlik mekanizması ile internet üzerinden bilgisayarınıza girebilecek tehditlere karşı iyi bir kalkan oluşturuyor. Sadece bir antivirüs değil aynı zamanda güvenlik duvarı, e-posta spam filtreleri ve daha güvenli online ticaret ve bankacılık işlemleri için de pek çok güvenlik katmanı bulunduran yazılım bilgisayarınızı hackerlara ve zararlı yazılımlara karşı güvenle koruyor.

Avast’ın ücretsiz sürümünü indirmek için avast Free Antivirus 8 programını indirebilirsiniz.

Programın 8.0 sürümünde yer alan yeniliklere göz atacak olursak güvenliğimizi sağlamak için avast! ekibinin çok başarılı bir çalışma gerçekleştirdiğini görebiliyoruz.

Hibrit Bulut Teknolojileri

Antivirüs ve Anti-Spyware Motoru Yeni!

Sponsorlu Bağlantılar

avast! Internet Security artık virüs, spyware ve tüm diğer tehditlere karşı yenilenmiş yapısıyla karşımızda. Motorun yeni algoritması sayesinde yeni virüsleri bile anında tespit edebiliyor ve işleyebiliyor.

Gerçek Zamanlı Virüs Veritabanı Güncellemeleri Yeni!

Artık virüs veri tabanını güncellemek için toplu halde gelen büyük ve uzun sürede yüklenen virüs tanımlamaları yüklemeye gerek kalmıyor. Gerçek zamanlı güncelleme sayesinde yeni virüsler tespit edildiği anda programınız tarafından tanınıyor.

Dosya Popülerlik Sistemi Yeni!

avast! sistemlerinde bulunan binlerce dosya ile bilgisayarınıza yüklediğiniz dosyalar artık karşılaştırılıyor ve dosyanın güvenlik kayıtlarına göre işlem yapılıyor. Daha önceden alınan şikayetler ve tespitler de bu sistem sayesinde virüs tanımlamalarında kullanılıyor.

Güvenlik Özellikleri

Yazılım Güncelleme Yeni!

Bilgisayarınızda yer alan ve pek çok açık bulunduran program zamanla güncelleniyor ancak kullanıcılar maalesef düzenli olarak güncellemelerini gerçekleştirmiyorlar. avast! sizin yerinize bu programları güncelleyerek size ekstra koruma sağlıyor.

Web Tarayıcısı Temizleme Yeni!

22Find, Portalsepeti ve V9 gibi istenmeden yüklenen toolbar ve ana sayfaları kolayca avast! sayesinde temizleyebiliyor ve kurtulabiliyorsunuz.

Sessiz Güvenlik Duvarı İyileştirildi!

avast! Internet Security’de bulunan sessiz güvenlik duvarı hackerların bilgisayarınıza erişimini engellerken aynı zamanda istatistikler de tutuyor ve sıradışı aktivitelerde sizi bilgilendiriyor.

Davranış Kalkanı İyileştirildi!

Davranış kalkanı sayesinde PC’nizde bulunan herhangi bir program olması gereken dışında faaliyetlerde bulunduğunda avast! tarafından tespit edilebiliyor.

Antispam İyileştirildi!

E-postalarınıza gelen spam mailleri kolayca tespit edebilen avast! Internet Security böylece sizi gereksiz zaman kayıplarından ve tehlikeli dosyalardan koruyabiliyor.

Avast! Sandbox İyileştirildi!

Bilgisayarınızdaki yer alan programların ekstra bir güvenlik katmanı üzerinden çalıştırılması sayesinde gerçek bilgisayarınıza saldırılmasını ve veri hırsızlığını önleyen Avast! Sandbox özelliği de geliştirilmiş durumda.

Kullanışlılık

Kullanıcı Arayüzü Yeni!

Çok daha kolay ve hızlı bir kullanım için avast! Internet Security’nin arayüzü geliştirildi ve çok daha kullanışlı bir hale getirildi. Ayrıca dokunmatik ekranlarda da çok rahat bir şekilde kullanılabilen bu yeni arayüzü çok seveceksiniz.

Antivirüs – Anticasus Taraması
Program daha güvenilir bir koruma sağlayabilmek için her türlü zararlı yazılıma karşı daha güçlü hale getirildi.

Gerçek Zamanlı Anti-rootkit Koruması
Programın benzersiz gerçek zamanlı koruması tüm kernel-modlu sürücüleri kontrol ederek tüm rootkitler daha sisteminize zarar vermeden bulunarak durdurulur.

avast! Akıllı Tarama Özelliği
Beyaz listeye aldığı alanları değişiklik olmadıkça taramayan program bu sayede taranması gereken alanları %80 oranında azaltarak daha hızlı tarama sağlar.

Savunma Kalkanı
Bilgisayarınızdaki tüm aktiviteyi gözlemleyen program şüpheli işlemleri rapor/bloke eder.

Mail Kalkanı
Alınan ve gönderilen tüm e-postaları zararlı yazılım tehlikesine karşı tarar. Program taramayı MS Outlook için geliştirdiği bir eklentiyle, diğer e-posta servisleri için ise POP3/IMAP4/SMTP proxy’leriyle gerçekleştirir. Yeni versiyon gmail.com, sympatico.ca gibi SSL tabanlı e-posta servislerini de destekliyor.

Web Kalkanı
Tüm gezilen web sayfaları,internet indirilen dosya ve java scriptler tarayıcınızı yavaşlatmadan taranır.

P2P Kalkanı
ABC, Ares, Azureus, BearShare, Bit Torrent, BitComet, BitLord, BitPump, CZDC++, Direct Connect, eDonkey, eMule, iDC++, iMesh, Kazaa, Kceasy, LimeWire, Morpheus, Opera’s DC++, Overnet, Qtrax, Shareaza, SoulSeek, StrongDC++, uTorrent, Vuze, WinMX, Winny2, Zultrax gibi P2P programlarıyla indirilen tüm dosyalar kontrol edilir.

Anlık Mesajlaşma Kalkanı
AIM (AOL Instant Messenger), Gadu-Gadu, gaim/Pidgin, Google Talk, ICQ, IM2 Messenger, Infium, Miranda, mIRC, MSN/Windows Messenger, Odigo, PalTalk Messenger, Psi Jabber Client, QIP, QQ, SIM, Skype, Tlen, Trillian, WengoPhone, XFire, Yahoo! Messenger gibi anlık mesajlaşma servisleriyle indirilen dosyalar kontrol edilir.

Network Kalkanı
Ağ tabanlı tüm virüslere karşı koruma sağlar.

Sessiz/Oyun Modu
Tüm tam ekranlı uygulamalar otomatik olarak algılanarak pop-up dahil bilgisayar ekranınızda açılacak her türlü uygulama bloke edilir.

CPU Optimizasyonu
Çok çekirdekli CPU’larda daha hızlı çalışan avast! 6 disk alanında daha az yer kaplar ve daha az enerji harcar.

Grafiksel Kullanıcı Arayüzü
Programa eklenen grafiksel arayüzde gerçek zamanlı tarama raporları görülebilir. Grafik raporlama arayüzünün kullanımı oldukça kolaydır.

avast! Pro Antivirus’den farklı olarak sahip olduğu özellikler şunlardır:

  • Sessiz Güvenlik Duvarı: Programda internet bağlantınıza göre değiştirebileceğiniz 3 farklı ayarla çalışan bir güvenlik duvarı bulunmaktadır. Tüm internet trafiğinizi arka planda size fark ettirmeden kontrol eden program üst düzey koruma sağlar.
  • Antispam: Program gelen ve gönderilen tüm mailleri tarar ve mail kutunuzu spamlardan arındırır.
  • Kimlik Hırsızlığı Koruması: Online bankacılık veya alışveriş işlemleri sırasında yaşanan kimlik hacker’larına karşı tam koruma sağlayan programla önemli bilgileriniz güvende olacak.

Avast Internet Security Türkçe Son Sürüm İndir

Alternatif indirme linki

Boyut: 210 MB

Lisans: Demo

Dil: Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar