Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve eksiksiz bir video çevirme aracı

2772__Any_Video_Converter_5_1 Any Video Converter Türkçe Son Sürüm İndir Çevirici Dönüştürücü

Sponsorlu Bağlantılar

Çeşitli biçimlerdeki videolarınızı çevirmek istiyorsanız Any Video Converter kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzüne, hızlı çevirme hızlarına ve mükemmel video kalitesine sahip güçlü bir araç.

Any Video Converter, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI, MPEG-4 Pod/PSP ve diğer taşınabilir video cihazı biçimleri dahil olmak üzere neredeyse tüm video biçimleriyle çalışabiliyor. Any Video Converter’ın diğer büyük avantajı ise videolarını tek adımda otomatik olarak indiren bir online video indirici ve çeviriciye sahip olması.

Buna ek olarak Any Video Converter basit bir ses ayırıcı olarak da kullanılabilir ama bu özellik biçimler bakımından daha kısıtlı; örneğin MP3, WMA, M4A, OGG, WAVE ve AAC biçimlerinde kaydedebiliyor. DVD kaydedici, Blu-ray disk kaydedici ve basit bir video düzenleyici gibi kullanışlı araçları da mevcut. İleri kullanıcılar için bit hızı, kare sayısı ve codec’leri değiştirme kontrolleri de var.

indirme aracı Any Video Converter’ın en kullanışlı yönlerinden biri, çünkü yalnızca bir adresini yapıştırıp OK tuşuna tıklamanız videoların hemen indirilmesi için yeterli. İndirilen videolar MP4, MOV, AVI, WMV, MPEG, VOB, 3GPvb. biçimlerine çevrilebiliyor. Bu çevirme süreci de Download Helper ile olduğu gibi tek tıkla gerçekleşseydi iyi olurdu, ama bu da küçük bir dezavantaj.

Sponsorlu Bağlantılar

Any Video Converter, neredeyse bütün biçimlerle çalışabilen güçlü bir video dosyası çevirme aracı.

Artıları

  • Neredeyse bütün biçimlerle çalışabiliyor
  • Video dosyalarını çeviriyor
  • Kullanımı kolay
  • dosyalarını indiriyor
Eksileri

  • videosu çevirme işlemi indirmeden sonra yapılıyor

Any Video Converter Türkçe Son Sürüm İndir

Boyut: 40 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Çok Benzer Alternatif Programlar